GÜNÜBİRLİK TURLAR ALANYA YAT TURU

 • İlan / İçerik Numarası : # 2854 29 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Alanya, Türkiye

GÜNÜBİRLİK TURLAR ALANYA YAT TURU Kendinizi şımartmak vede tüm bir günü bot üzerinde güneşlenip tembel tembel geçirmek istermisiniz? Akdenizin mavi turkuazına dalıp kıyıdan uzakta özgürce dalış yapabilirsiniz. Tur Selçukluların yegane limanı ve kalesine bir bakışla başlayıp doğal etmenler neticesinde oluşmuş mağara ziyaretleriyle devam eder. Bizce bot üzernde yapacağınız birgünlük günüşlenme kıyıda yapacağınız 3 güne bedeldir. Gün boyunca sık aralıklarla yüzme keyfi garanti edilir.

Tekne Turumuz Alanya iskelesinden başlar, sırasıyla Alanya kalesi etrafında; Büyük iskele, Kızılkule, Tersane, Tophane, Korsanlar Mağarası, Aşıklar Mağarası, Fosforlu Mağara, Kleopatra Havuzu, Damlataş Plajı, Kleopatra Plajı, Yat Limanı (botta yemek molası verilir), Ulaş Plajı bölgeleri gezilir. Tersane, Kleopatra, Yat Limanı ve Ulaş açıklarında yüzme molası verilir. Eğer şanslı gündeyseniz teknemize yunuslar eşlik eder.

Teknemiz 90 kişilik 2 katlı, bay-bayan ayrı ayrı tuvaletlidir. Teknemiz sigortalıdır ve kapasitenin tamamı için can yeleği vardır. Tur boyunca soft içecekler ücretsizdir. Yemekte; tavuk, hamburger köfte, salata, makarna ve meyve verilmektedir. Dileyen uygun fiyatlara alkollü içecek satın alabilir. Turumuz her gün vardır. Önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Bizim TeklifimizHizmetlerTur ProgramıFiyata Dahil HizmetlerTransfer Bölgeleri
Teklif Detay Fiyat Katilimci Sayisi
Alanya Yat Turu Alanya bölgesinden transfer, öğle yemeği ve içecekler dahil TL 60 DEVAM

Yayın tarihi: Mayıs 4, 2018 Yayınlayan / Yazan : İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Köyceğiz Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Köyceğiz Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Yelkenli Tekne Fiyatları (Köyceğiz) İlan / kayıt numarası : # 1759 18kez görüntülendi. Eylül 13, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Köyceğiz tekne kiralama fiyatları mavi tur yolculuk gezi turlar düğün nişan evlilik teklifi organizasyon için saatlik günlük günübirlik haftalık kiralık tekneler. Köyceğiz'in kıyı kesiminde Akdeniz iklimi, dağlık bölgelerde ise Karasal iklim görülür....