Fethiye Marmaris Mavi Yolculuk Turu

  • İlan / İçerik Numarası : # 2871 13 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Marmaris, Türkiye

Fethiye Marmaris Mavi Yolculuk Turu Gezilecek Yerler;
Fethiye, Göcek Köfrezi, Yassıca Adaları, Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Ağa Limanı, Kumlubük Koyu, Cennet Adası, Marmaris.

TUR ÖZELLİKLERİ
Kesin HareketTurlar DahilTürkiye Çıkışlı / Varışlı
Fethiye, Göcek Körfezi, Yassıca Adaları
Sabah saat 09:00’dan önce Fethiye Limanı’ndan tekneye binilir. Kahvaltıdan sonra dünyaca meşhur Göcek Körfezi’ne hareket edilir. Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Ada’ya demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Akşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında yapılır.

Bedri Rahmi Koyu, Sarsala, Ağa Limanı
Kahvaltıdan sonra, Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

Kumlubük Koyu, Cennet Adası, Marmaris
Kahvaltıdan sonra Kumlubük Koyu’na doğru yola çıkılır. Burada yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

Marmaris
Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği.Yemek esnasında su ücretsiz olarak verilir.Liman masrafları ve çıkış işlemleri.Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları.Palamar ücretleri.Mürettebat servisi.Kullanma suyu.Dizel ve benzin giderleri fiyata dâhildir.Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Deniz havlusu temin edilmez.)Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı( maske, palet, şnorkel, olta takımları v.b).Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel seyahat sağlık sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. )
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır.Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları.Havaalanı ve şehir içi transferler.
Mavi Yolculuk
Mavi yolculuk, bir diğer adıyla Mavi Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve keyifli yolculuklardan biridir. Mavi ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir serüvendir. Günlük hayatınızın yoğunluğundan, karmaşasından, gürültüsünden ve stresinden uzak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu sıra dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın. Doğanın tüm güzelliğini yaşamanın yanı sıra farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya başlayın. Daha önce hiç görmediğiniz ve belki de varlığından bile haberdar olmadığınız kıyıları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm yaşanmışlıklara ev sahipliği yapmış olan gizli yerleri bu yolculukta keşfedin.

Yayın tarihi: Mayıs 4, 2018 Yayınlayan / Yazan : İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.