Boğaziçi Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  • İlan / İçerik Numarası : # 186 84 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Boğaziçi, Bodrum, Turkey

Boğaziçi yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Öyle bir yer hayal edin ki, boğaza nazır, deniz kenarına ip gibi dizilmiş sıra sıra evleri olan küçük bir köy. Trafik yok, telaş yok, stres yok. Sadece boğazın manzarası, turkuaz renkli sular, Rabia ablanın dudak boyayan karadut ağacı ve etrafta koşturan çocuklar, bir de çoğunluğu İngiliz olan yazlıkçılar..


Pazar günleri pazar kuruluyor. Demiştim ya hani deniz kenarında ip gibi dizili evler diye, işte pazarda deniz kenarına kuruluyor. Bir gözüm meyve, sebzelerde, diğer gözüm manzarada.. Pazar küçük olmasına rağmen, aranılan her şey bulunuyor.

Bodrum, Güvercinlik’e gelmeden Milas’a bağlı bu şirin köy, kalabalıktan sıkılan alternatif mekanlar arayanlar için ideal.

Boğaziçi Bodrum ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Boğaziçi Bodrum ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Boğaziçi Bodrum merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Boğaziçi Bodrum ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Boğaziçi Bodrum içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Boğaziçi Bodrum çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Boğaziçi yat firmaları, Boğaziçi yat şirketleri, Boğaziçi yat kiralama, Boğaziçi mavi tur, Boğaziçi mavi yolculuk, Boğaziçi katamaran kiralama, Boğaziçi gulet kiralama, Boğaziçi gulet turları, Boğaziçi motoyat kiralama, Boğaziçi katamaran turları, Boğaziçi yat, Boğaziçi gulet, Boğaziçi katamaran, Boğaziçi motoryat, Boğaziçi denizaltı, Boğaziçi deniz otobüsü, Boğaziçi feribot, Boğaziçi feribot seferleri, Boğaziçi deniz otobüsü seferleri, Boğaziçi tekne kiralama, Boğaziçi tekne turları, Boğaziçi tekne firmaları, Boğaziçi feribot biletleri, Boğaziçi deniz otobüsü biletleri

Boğaziçi Bodrum ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Bodrum Bitez Gümbet Akyarlar Ortakent Yahşi Karaincir Bağla Koyu Gümüşlük Yalıkavak Gündoğan Torba Göltürkbükü Türkbükü
Güvercinlik Güllük Boğaziçi İassos Kıyıkışlacık Ören Türkevleri Çökertme Mazıköy Bozbük Akbük Sea Garden Kos Didim Altınkum Akyaka Gökova Marmaris Datça

Yayın tarihi: Haziran 28, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.