Kemer tekne yat turları fiyatları en ucuz

 • İlan / İçerik Numarası : # 3253 22 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kemer, Türkiye

Kemer tekne yat turları fiyatları en ucuz Kemer'de yat turuna yoğun ilgi

Antalya'nın Kemer ilçesinde günlük ve özel turlarla binlerce kişi yat turuna çıkıyor. Kemer'i denizden keşfetmek isteyen tatilciler günübirlik turlara kişi başı 7 ile 15 dolar arasında ödeme yaparken, özel yatlarda ise fiyatlar 10 bin dolara kadar çıkıyor.

Antalya Kemer'e tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin, otel, plaj ve gece eğlencelerinin yanı sıra rağbet gösterdiği etkinliklerin başında yat turları geliyor. Kemer merkezinde bulunan G-Marina'dan, günde 2 bin 500 ile 4 bin arasında turist yat turuna çıkıyor. Bölgede gulet denilen yatlar saat 10.00'da marinadan ayrılıp saat 16.30 civarında dönerken, VIP fiber yatlar ise isteğe bağlı hizmet veriyor. Günlük turlarda fiyat aralıkları kişi başı 7 ile 15 dolar arasında değişirken, özel yatlarda bu fiyat 400 dolardan 10 bin dolara kadar çıkıyor. Bölgede bu turlara en çok talep gösterenler ise Rus turistler.

G-Marina Genel Müdürü Levent Tokaç, "1985 yılından beri bu marinada görev yapıyorum. Marinamız hudut giriş kapısı olmasına rağmen ticari tekneleri de içerisinde barındıran 350 yat kapasitesine sahip bir yat limanı. Bölgemizin coğrafi konumundan dolayı ticari tekneler de marinamızda konuşlanmaktadır. Tabi belirli metrajın haricinde yatları alma şansımız yok. Maksimum kullanıyoruz" dedi.

Ticari teknelerin deniz üstü turizminde bölge için önemli gelir kaynağı olduğunu vurgulayan Levent Tokaç, "Bunları da ayırt etmiyoruz turizm için. Özellikle 50'ye yakın ticari gulet dediğimiz günübirlik tekneler çıkmaktadır. Yaklaşık 15 adet, özel yat dediğimiz motor yat diye bahsettiğimiz VIP yatlar seyre çıkmaktadır. Günlük yaklaşık 2 bin 500 ile 4 bin arasında değişebiliyor yat kapasitesi. Tekne boyutları değişik olduğu için maksimum alabildiğimiz boyutlarda" diye konuştu.

Yayın tarihi: Temmuz 17, 2018 Yayınlayan / Yazan : İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İlan Ver Yayınla Ekle Firma Kayıt
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kemerde Neler yapılır

  Kemerde Neler yapılır

  Yat Gezileri (Kemer) İlan / kayıt numarası : # 2906 18kez görüntülendi. Mayıs 8, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kemerde Neler yapılır Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya‘ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir. 1980’li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan tesislerle Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir...

 • TU NAVY YAT FİRMASI ŞİRKETİ YORUMLAR ŞİKAYETLER

  TU NAVY YAT FİRMASI ŞİRKETİ YORUMLAR ŞİKAYETLER

  Yat Turu (Kemer) İlan / kayıt numarası : # 2905 17kez görüntülendi. Mayıs 8, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  TU NAVY YAT FİRMASI ŞİRKETİ YORUMLAR ŞİKAYETLER Faaliyet alanımız suya dair olarak Yat Turları, Balık Turları, Dalış Turları ve Raftingtir. Faaliyet alanlarımızla ilgili tecrübeli personelimiz, ekipmanlarımız, gerekli tüm belgelerimiz ve sigortalarım...

 • Kemer Korsan Yat Turları

  Kemer Korsan Yat Turları

  Yat Gezisi (Kemer) İlan / kayıt numarası : # 2904 50kez görüntülendi. Mayıs 8, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kemer Korsan Yat Turları Tur İnfo : KAMPANYA Korsan yat turu 60 TL. Her gün saat 10:00 da Kemer marinadan başlayan Korsan yat turumuz akşam 16:30’a kadar sürmektedir. Turumuz süresince ilk önce korsan mağarasını görebilirsiniz. Akabinde Antik Phaseli...