Seferihisar Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 49 32 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Seferihisar, Türkiye

Seferihisar yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Seferihisar, İzmir’in batısında yer alır. İl merkezine uzaklığı 47 km’dir. Kuzeyde Urla, Doğuda Menderes, batı ve güneyde Ege Denizi ile çevrilidir.İlçenin yüzölçümü 371 km²’dir. Doğanbey-Payamlı ve Ürkmez olmak üzere 2 beldesi ve 9 köyü bulunmaktadır.

2000 Yılı Genel Nüfus Sayımı’na göre toplam nüfusu 34.761’tür. Bu nüfusun 17.526’sı merkezde, 17.235’i belde ve köylerde yaşamaktadır. Seferihisar’da 20 ilköğretim okulu, 4 orta öğretim kurumu bulunmakta; 4245 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda, 261 öğretmen görev yapmaktadır. İlçede, sağlık hizmetleri , 4 sağlık ocağı, 1 sağlık evi tarafından verilmektedir. Seferihisar ekonomisinde tarım ağırlığını korumaktadır. İlçe toprakları, zeytinlikler ve narenciye bahçeleriyle kaplıdır. Son yıllarda seracılık gelişme göstermektedir. Seferihisar yöresi, Antikçağ’da önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Yöredeki en önemli ören yeri Teos’tur.

Seferihisar ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Seferihisar ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Seferihisar merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Seferihisar ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Seferihisar içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Seferihisar çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Seferihisar yat firmaları, Seferihisar yat şirketleri, Seferihisar yat kiralama, Seferihisar mavi tur, Seferihisar mavi yolculuk, Seferihisar katamaran kiralama, Seferihisar gulet kiralama, Seferihisar gulet turları, Seferihisar motoyat kiralama, Seferihisar katamaran turları, Seferihisar yat, Seferihisar gulet, Seferihisar katamaran, Seferihisar motoryat, Seferihisar denizaltı, Seferihisar deniz otobüsü, Seferihisar feribot, Seferihisar feribot seferleri, Seferihisar deniz otobüsü seferleri, Seferihisar tekne kiralama, Seferihisar tekne turları, Seferihisar tekne firmaları, Seferihisar feribot biletleri, Seferihisar deniz otobüsü biletleri

Seferihisar ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Yayın tarihi: Haziran 26, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 25, 2019 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Üçağız Koyu Tekne Gezileri En Ucuz Firmalar

  Üçağız Koyu Tekne Gezileri En Ucuz Firmalar

  Yat Broker (Üçağız) İlan / kayıt numarası : # 2984 16kez görüntülendi. Mayıs 16, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Üçağız Koyu Tekne Gezileri En Ucuz Firmalar Kahvaltıdan sonra Kale Köyünün tam karşısında Bizans döneminde deprem neticesinde kuzey bölgeleri denize gömülmüş Antik şehrin bulunduğu Kekova Adasına ulaşılır. Opsiyonel olarak düzenlenen Kaş – Xanthos ge...

 • Kuşadası Tekne ve Yat Turu

  Kuşadası Tekne ve Yat Turu

  Yat Broker (Kuşadası) İlan / kayıt numarası : # 2741 36kez görüntülendi. Mayıs 4, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kuşadası Tekne ve Yat Turu Kuşadası’nın Eşsiz Güzelliklerini Turlarla Keşfedin Ege’nin eşsiz mavisi ile yemyeşil doğasını bir arada yaşamak isteyenler, Kuşadası tekne turu ile eğlenceli anlar geçirebilir. Denizin ayrıcalıklı güzelliklerini keşfetmeni...

 • Gökova Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Gökova Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Yat Broker (Gökova) İlan / kayıt numarası : # 402 30kez görüntülendi. Temmuz 6, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Gökova tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı. Gökova Körfezine yukarıdan bakışta görmüş olduğunuz uzun plajdır. Burası koruma bölgesi o...