Gömeç Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

 • İlan / İçerik Numarası : # 403 79 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Gömeç, Turkey

Gömeç tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

Zeytinyağı üretimi ile Artur ve Turkuaz yazlık siteleriyle ünlü Balıkesir’in Gömeç ilçesi Burhaniye ve Ayvalık arasında yer almaktadır. İzmir’e 2,5 saat mesafede bulunan ilçenin mavi bayraklı plajları 2000 villanın bulunduğu Artur sitesinin Martı, Gemiyatağı ve Güvercin Koylarında yer almaktadır. Oldukça düzenli kum sahil şeridine sahip bölgede, deniz suyu bir o kadar temiz durumdadır. Mayıs-Eylül döneminde sezonun yoğun olduğu Gömeç’in pek çok plajı hemen derinleşmeyen bir denize sahiptir.
Güvercin koyu güneyinde Inta Sevgi Köyü ve Onurkent sitesi önünde denize girilecek yerler bulunmaktadır. Daha güneyde Derkent sitesinin kumsalı ve Kız-koop tarafında geniş bir sahile sahip Travla plajı yüzme severlerin akınına uğramaktadır. Karaağaç’ın kuzeyinde Turkuaz sitesi önünde ve Bünül mevkii dolaylarında da denize girilen nispeten tenha yerler bulunmaktadır.

Gömeç yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Gömeç ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Gömeç tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Gömeç ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Gömeç çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Gömeç tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Gömeç ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Gömeç günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Gömeç tekne turları, Gömeç, tekne, turları, Gömeç tekne turları fiyatları, Gömeç tekne turları fırsatları, Gömeç tekne turları günübirlik, Gömeç tekne turları ne kadar, Gömeç tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Gömeç ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Bozcaada Cunda Adası Ayvalık Güneyli Gökçeada Geyikli Şevketiye Gömeç Karabiga Burhaniye Kilitbahir Babakale Çardak Behramkale Assos Çamlık Sarımsaklı Bostancı Kepez Lapseki Karaağaç Keremköy Küçükkuyu Gelibolu Akçay Altınoluk Edremit Pelitköy Küçükköy Dalyan Eceabat Sefa Gülpınar

Yayın tarihi: Temmuz 6, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 6, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Porto Ceneviz Koyu Tekne Gezisi Yapan Firmalar

  Porto Ceneviz Koyu Tekne Gezisi Yapan Firmalar

  Yat Broker Firması (Adrasan) İlan / kayıt numarası : # 2985 55kez görüntülendi. Mayıs 16, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Porto Ceneviz Koyu Tekne Gezisi Yapan Firmalar Hareket eden teknemiz mavi ve yeşilin birleştiği eşsiz koylar ve sahil şeridini geçerek Porto Ceneviz koyuna ulaşır. Burada yenilen kahvaltı ve yüzme molasından sonra Phaselis koyuna varılır. Phaselis; M...

 • Kuşadasında Eğlenceli Tekne Yat Turları

  Kuşadasında Eğlenceli Tekne Yat Turları

  Yat Broker Firması (Kuşadası) İlan / kayıt numarası : # 2742 17kez görüntülendi. Mayıs 4, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kuşadasında Eğlenceli Tekne Yat Turları İçin Doğru Adres Kuşadası’nın eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerini görebileceğiniz Kuşadası tekne turu için farklı kapasiteli teknelerimiz hizmetinizdedir. İsterseniz boş olarak sadece size özel sunulan teknele...