İskenderun Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  • İlan / İçerik Numarası : # 407 2539 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • İskenderun, Turkey

İskenderun tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

Hatay ilimizin en büyük ilçelerinden bir tanesi de İskenderun sahilidir. İskenderun Körfezi’ne ismini veren ilçe özellikle gelişmiş sanayisi ve limanları ile Hatay’ın en önemli ilçeleri arasında üst sıralarda yer almaktadır.

İskenderun Milattan Önce 333 yılında Büyük İskender tarafından Alexandreia ismi ile kurulmuştur. Hatay’ın ana vatana katılması ile birlikte 5 Temmuz 1938’de İskenderun’a giren Türk askerleri ilçeyi Ülke sınırlarına katmışlardır.

Eskiden beri bölge ekonomisinde önemli yeri olan İskenderun Osmanlının ilk petrol bulduğu yer olarak kayıtlara geçmiştir.

İskenderun yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

İskenderun ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

İskenderun tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

İskenderun ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta İskenderun çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan İskenderun tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde İskenderun ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için İskenderun günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

İskenderun tekne turları, İskenderun, tekne, turları, İskenderun tekne turları fiyatları, İskenderun tekne turları fırsatları, İskenderun tekne turları günübirlik, İskenderun tekne turları ne kadar, İskenderun tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği İskenderun ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Erdemli Samandağ Adana Hatay Taşucu Silifke İskenderun Dörtyol Arsuz Payas Karataş İçel Mersin Yumurtalık Mezitli Anamur

Yayın tarihi: Temmuz 7, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 7, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.