Tosmur Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 122 111 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Tosmur, Alanya, Turkey

Tosmur yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Temmuz ayında hava sıcaklığı 27 derece iken, ilçenin Kuzey Doğu yönündeki 2500 metre yüksekliği bulunan Akdağ Tepesinde 14 derece olduğu görülür.Kışın ise, ilçe Merkezinde hava sıcaklığı 12 derece iken bembeyaz karlarla kaplı Akdağ tepesinde sıfırderecenin altlarında olduğu görülür. Bu sebeble, yerli Alanya' Iılar yaz mevsiminde Şehir Merkezine 25 - 65 Km uzaklıkta bulunan yayIalara göç ederler. Yukardaki örneklerden de anlaşılacağı gibi,yaz kışşehir merkezi ile yüksek yaylalardaki sıcaklık farkının 1314 dereceye kadar vardığı görülmektedir. En önemlisi de yazın şehir merkezindeki nem oranının çok yüksek oluşu göz ardı edilmemelidir. İlçemizde pek nadir de olsa, kış aylarında don olayları görülür.

Nasıl Gidilir ?

Alanya, Antalya'ya 135 km. mesafededir. Alanya-Antalya arasındaki karayolu bir çok yerleşim yeri ve turistik yerden geçer. Halk otobüsleri, Alantur, Otogar - Ulaş güzergahında 10 dakikada bir sefer yaparlar.

Tosmur Alanya ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Tosmur Alanya ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Tosmur Alanya merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Tosmur Alanya ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Tosmur Alanya içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Tosmur Alanya çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Tosmur yat firmaları, Tosmur yat şirketleri, Tosmur yat kiralama, Tosmur mavi tur, Tosmur mavi yolculuk, Tosmur katamaran kiralama, Tosmur gulet kiralama, Tosmur gulet turları, Tosmur motoyat kiralama, Tosmur katamaran turları, Tosmur yat, Tosmur gulet, Tosmur katamaran, Tosmur motoryat, Tosmur denizaltı, Tosmur deniz otobüsü, Tosmur feribot, Tosmur feribot seferleri, Tosmur deniz otobüsü seferleri, Tosmur tekne kiralama, Tosmur tekne turları, Tosmur tekne firmaları, Tosmur feribot biletleri, Tosmur deniz otobüsü biletleri

Tosmur Alanya ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Alanya Yeşilöz Alara Demirtaş Sedire Syedra Kargıcak Karaburun Okurcalar Mahmutlar Tosmur İncekum Avsallar Oba Obagöl Okurcalar Konaklı Dim Çayı Payallar Gazipaşa Manavgat Kızılağaç Kızılot Side

Yayın tarihi: Haziran 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Gülburnu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Gülburnu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Balık Avı Videoları Gülburnu(Giresun) İlan / kayıt numarası : # 1545 51kez görüntülendi. Ağustos 29, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Gülburnu tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. Gülburnu köyünün eski adı Zefredir. Rum imparatorun kızı Zefira'ya ait olan ufak yerle...