Gülburnu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1545 52 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Gülburnu, Giresun, Turkey

Gülburnu tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Gülburnu köyünün eski adı Zefredir. Rum imparatorun kızı Zefira'ya ait olan ufak yerleşim yeri olduğu rivayet edilir. Zefre'nin de Zefira'dan geldiği söylenir. Gülburnu köyünde bulunan liman köy gemicilerin uğrak yeridir.

Gülburnu köyünde genel karadeniz kültürü hakimdir. yemekleri Pancar (karalahana) çorbası,pancar diblesi,pancar sarması ,taflan diblesi,yarma çorbası gilik,vs....
Köyde, ilköğretim okulu yoktur fakat taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

Gülburnu ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Gülburnu ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Gülburnu merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Gülburnu ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Gülburnu tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Gülburnu çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Gülburnu civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Gülburnu merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Piraziz Çarşıbaşı Burunucu Yalıköy Deliklitaş Soçi Küçüklü Bulancak Görele Beşikdüzü Gülyalı Ukrayna Yalta İsmailbeyli Uluburun Yolağzı Kaynarca Plajı Sivastopol Gülburnu Çamburnu Kumbaşı Özlü Perşembe Akçaabat Düzköy Fatsa Hisarüstü Değirmenağzı Espiye Giresun Keşap Ordu Boztekke Çavuşlu Sinop Samsun Turnasuyu Trabzon Beşikdüzü Darıca Talipli Eynesil Tirebolu Taşlıçay Rize

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Tosmur Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Tosmur Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Balık Avı Videoları Tosmur(Alanya) İlan / kayıt numarası : # 122 112kez görüntülendi. Haziran 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Tosmur yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Temmuz ayında hava sıcaklığı 27 derece iken, i...