Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Armutlu Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

 • İlan / İçerik Numarası : # 1398 23 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Armutlu, Turkey

Armutlu vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

O dönemde buraya hakim olan Bizans Devletinin bir kralı varmış. Bu kralın birde kızı varmış. Bu kızın vucunda değişik yaralar çıkmış. Bu yaralar hergün daha kötü olmaktaymış. Kralda artık kızı ile birlikte gezmeyi utanıyormuş. Kızını burada bırakıp gitmiş. Kızı da burada çıkan su ile yıkanıp durmuş. Bu su zamanla kızın yaralarını iyileştirmiş. Kızın ismi Armodies. Bu vesile ile ilçe ismini orada aldığını söyleyen var.

Armutlu adının Armodo veya Armodies sözcüklerinden geldiği sanılmaktadır. Bu sözcükler “donanma” veya “donanmaya gözcülük eden kimse” anlamına gelmektedir.

Vapurlar denize sahile kıyısı olan Armutlu gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet gibi araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Armutlu ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Armutlu sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Armutlu olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Armutlu merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Armutlu vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Armutlu vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Armutlu vapur hatları güzergahları haftasonu cumartesi pazar haftaiçi ilk son seferleri kalkış hareket varış dönüş saatleri yetişkin öğrenci emekli fiyatları hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Armutlu veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Armutlu vapur hatları, Armutlu vapur biletleri, Armutlu vapur firmaları, Armutlu vapur fiyatları, Armutlu vapur gezisi, Armutlu vapur iskelesi, Armutlu vapur saatleri, Armutlu vapur seferleri, Armutlu vapur tarifesi, Armutlu vapur turları, Armutlu vapur ücretleri, Armutlu vapur video, Armutlu vapurda etkinlikler, Armutlu vapurda düğün

Armutlu vapur hatları iskelesi limanı'ndan seferler hatlar bulunan diğer iskele ve rıhtımlar ;

Armutlu Vapur Hatları ; Bostancı Bursa Eminönü İstanbul İhlas İzmit Kocaeli Tekirdağ Kadıköy Kabataş Pendik Yenikapı Yalova Darıca Gebze Avşa Adası

Yayın tarihi: Ağustos 28, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kuzguncuk Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  Kuzguncuk Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  Vapur Turu (Finike) İçerik / İlan No : # 592 26kez okundu. Ağustos 12, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kuzguncuk vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün. Kuzguncuk, İstanbul Anadolu kıyısında Üsküdar'ın ku...

 • Küçükçekmece Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  Küçükçekmece Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  Şehir Hatları Mehtap Turu (Fethiye) İçerik / İlan No : # 591 35kez okundu. Ağustos 12, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Küçükçekmece vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün. Küçükçekmece gölünden adını alan İstanbul’un Ana...

 • Küçüksu Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  Küçüksu Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  Şehir Hatları Boğaz Turu (Davutlar) İçerik / İlan No : # 590 37kez okundu. Ağustos 12, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Küçüksu vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün. Küçüksu, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan Üsküd...