Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Emirgan Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 575 72 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Bozcaada, Turkey

Emirgan vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

Bizanslılar zamanında Baltalimanı’ndan İstinye koyuna kadar uzanan saha büyük bir servi ormanı halinde idi ve servili orman (Kyparades) ismi ile meşhurdu. Bu sebeple Fatih Sultan Mehmet İstanbul’un fethinden önce burasını bir nevi tersane olarak kullanmıştır. Baltalimanı deresinin iki kenarına sağlam rıhtım yaptırmıştır. Böylece burası Osmanlı İmparatorluğunun ilk savaş limanı olmuş ve Baltaoğlu Süleyman Paşa’ya izafeten de Baltalimanı ismini almıştır.

Donanmanın yapımı için buradaki ormandan geniş ölçüde yararlanılmıştır.

Vapurlar denize sahile kıyısı olan Emirgan gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet gibi araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Emirgan ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Emirgan sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Emirgan olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Emirgan merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Emirgan vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Emirgan vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Emirgan vapur hatları güzergahları haftasonu cumartesi pazar haftaiçi ilk son seferleri kalkış hareket varış dönüş saatleri yetişkin öğrenci emekli fiyatları hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Emirgan veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Emirgan vapur hatları, Emirgan vapur biletleri, Emirgan vapur firmaları, Emirgan vapur fiyatları, Emirgan vapur gezisi, Emirgan vapur iskelesi, Emirgan vapur saatleri, Emirgan vapur seferleri, Emirgan vapur tarifesi, Emirgan vapur turları, Emirgan vapur ücretleri, Emirgan vapur video, Emirgan vapurda etkinlikler, Emirgan vapurda düğün

Emirgan vapur hatları iskelesi limanı'ndan seferler hatlar bulunan diğer iskele ve rıhtımlar ;

Emirgan Vapur Hatları ; İstanbul Anadolu Hisarı Kavağı Beşiktaş Bebek Beylerbeyi Çengelköy Çubuklu Eminönü Hisar Kadıköy Kanlıca Küçüksu Sarıyer İstinye Üsküdar Boğaz hattı

Yayın tarihi: Ağustos 11, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 11, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet