Anadolu Kavağı Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 553 91 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Adrasan, Turkey

Anadolu Kavağı vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

Anadolu Kavağı, İstanbul‘da Rumeli Kavağı’nın karşı kıyısındaki balıkçı kasabasıdır. Bizanslılar tarafından inşa edilen kasabada günümüzde birçok balıkçı ve deniz ürünleri restoranı bulunmaktadır. Bu restoranlar ve sundukları ürün çeşitliliği ile gastronomik turizm canlı tutulmaya çalışılmaktadır. Karadeniz’in Kapısı olarak da bilinen bölge, Eminönü’nden kalkan Boğaz turu yapan gemilerin son durağıdır.

Karadeniz ve Marmara’nın bağlantı noktasında bulunan bu yerleşim yerinde Midilli Ali Reis Camii ve Doğu Roma İmparatorluğuna ait olan Yoros Kalesi mutlaka görülmelidir. Yoros Kalesi deniz ve karadan gelecek olası saldırılara karşı önlem amaçlı yapılmıştır. Beykoz’da bulunan Anadolu Kavağı ilk inşa edildiği dönemlerde taşıdığı askeri önemini korumuş ve bu durum yerleşim yerinin olduğu gibi korunmasını sağlamıştır. Sessiz, sakin, doğal ve huzur dolu olması nedeniyle yılın her günü ziyaretçisi olan bölge deniz ve dağ havasının aynı anda solunabileceği bir yerdir. Ziyaretiniz ardından burada konaklamak isterseniz pansiyon ve otelleri kontrol edebilirsiniz.

Vapurlar denize sahile kıyı olan Anadolu Kavağı gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Anadolu Kavağı ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Anadolu Kavağı sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Anadolu Kavağı olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Anadolu Kavağı merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Anadolu Kavağı vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Anadolu Kavağı vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Anadolu Kavağı vapur hatları güzergahları fiyatları kalkış varış saatleri hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Anadolu Kavağı veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Anadolu Kavağı vapur hatları, Anadolu Kavağı vapur biletleri, Anadolu Kavağı vapur firmaları, Anadolu Kavağı vapur fiyatları, Anadolu Kavağı vapur gezisi, Anadolu Kavağı vapur iskelesi, Anadolu Kavağı vapur saatleri, Anadolu Kavağı vapur seferleri, Anadolu Kavağı vapur tarifesi, Anadolu Kavağı vapur turları, Anadolu Kavağı vapur ücretleri, Anadolu Kavağı vapur video, Anadolu Kavağı vapurda etkinlikler, Anadolu Kavağı vapurda düğün

Anadolu Kavağı Vapur Hatları ; Beşiktaş Bostancı Bebek Çengelköy Eminönü İstinye Kadıköy Rumelikavağı Sarıyer Üsküdar Yeniköy Haydarpaşa

Yayın tarihi: Ağustos 11, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 11, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.