Anadolu Hisarı Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 552 119 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Adana, Turkey

Anadolu Hisarı vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

İstanbul’un Anadolu Hisarı semtinde, Göksu nehrinin İstanbul Boğazı’na döküldüğü yerde bulunan Anadolu Hisarı, Bizanslılar döneminde yapılmış, görülmeye değer eserlerden biridir. 7000 metre karelik büyük bir alanı kaplayan bu büyük eser, 1395 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılmıştır. Yenihisar, Akhisar, Güzelhisar, Güzelcehisar gibi isimlerle de anılan yapıdan o dönemde oldukça fayda sağlanmıştır. Zaten asıl yapılış amacı, İstanbul’un fethi savaşında, Bizanslılara Karadeniz yoluyla yardım gelmesini engellemekti.

Bu yüzden Anadolu Hisarı’nın Osmanlı tarihinde çok önemli bir yeri vardır. Ancak son dönemlerde tarihi önemi yeterince kavranamadığından olsa gerek, ortasından geçen bir yol yapılmış ve bu tarihi alan tarihi güzelliğini ve değerini kaybetmiştir.

Vapurlar denize sahile kıyı olan Anadolu Hisarı gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı Anadolu Hisarı ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra Anadolu Hisarı sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta Anadolu Hisarı olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

Anadolu Hisarı merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : Anadolu Hisarı vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna Anadolu Hisarı vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel Anadolu Hisarı vapur hatları güzergahları fiyatları kalkış varış saatleri hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız Anadolu Hisarı veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

Anadolu Hisarı vapur hatları, Anadolu Hisarı vapur biletleri, Anadolu Hisarı vapur firmaları, Anadolu Hisarı vapur fiyatları, Anadolu Hisarı vapur gezisi, Anadolu Hisarı vapur iskelesi, Anadolu Hisarı vapur saatleri, Anadolu Hisarı vapur seferleri, Anadolu Hisarı vapur tarifesi, Anadolu Hisarı vapur turları, Anadolu Hisarı vapur ücretleri, Anadolu Hisarı vapur video, Anadolu Hisarı vapurda etkinlikler, Anadolu Hisarı vapurda düğün
Anadolu Hisarı Hatları ; İstanbul Arnavutköy Beşiktaş Beykoz Bebek Eminönü Emirgan İstinye Kadıköy Üsküdar Yenikapı Pendik Adalar

Yayın tarihi: Ağustos 11, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 11, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.