İstanbul Vapur Hatları Seferleri Saatleri Biletleri Ücretleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 551 22 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • İstanbul, Turkey

İstanbul vapur hatları seferleri saatleri biletleri ücretleri fiyatları ne kadar araç motosiklet yolcu bilet fiyatı ücreti yaz kış tarifesi kalkış varış iskelesi telefon numarası etkinlikler düğün.

İstanbul'a çağlar boyunca değişik adlar verilmiştir. Bu kent adları, kent tarihinin farklı dönemleriyle ile ilişkilidir. Bu adlar tarihsel sırayla, Byzantion, Augusta Antonina, Nova Roma, Konstantinopolis, Konstantiniyye ve bugünkü İstanbul adlarıdır.

Byzantion: Byzantion (Yunanca: Βυζάντιον, Latince: Byzantium), İstanbul’un bilinen ilk adıdır. M.Ö. 667'de Antik Yunanistan'daki Megara kent devleti'nden gelen Dorlu Yunanlı yerleşimciler bugünkü İstanbul üzerinde bir koloni kurdu ve yeni koloniye kralları Byzas veya Byzantas’ın (Yunanca: Βύζας veya Βύζαντας) şerefine Byzantion adını verdiler.

Byzantium, orijinal adı Byzantion olan antik kentin adının M.S. 1. yüzyıl’da, kenti Romalılar ele geçirince, onlar tarafından Latinceleştirilmiş halidir.

Vapurlar denize sahile kıyı olan İstanbul gibi şehirler arasında karayolu yolculuğunu azaltmak zamandan ve masraftan tasarruf için yolcu araç otomobil oto motosiklet bisiklet minibüs otobüs tır kamyonet araçların taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır.

Vapur ulaşımı İstanbul ve çevresinde özellikle metropol şehirlerimizde şehir hatları olarak yolcu ulaşımı sağlamada çokça tercih edilmektedir.

Ulaşımın yanısıra İstanbul sahilinde plajında bulunan vapurlar yatlar ve tekneler düğün nişan doğum günü evlilik yıldönümü sevgililer günü kutlamaları toplantı gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Web sitemiz üzerinde başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlerimizdeki vapur hatları seferleri kalkış hareket varış saatleri bilet ücretleri fiyatları yaz kış tarifesi yolculuk süresi gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır.

İstanbul merkezden iskeleden rıhtımdan istediğiniz gideceğiniz şehire olan vapur feribot deniz otobüsü seferini web sitemiz üzerinde online sorgulamak için anasayfa üzerinde " ara " yazan boşluğa sefer hat öğrenmek istediğiniz şehir ismini ve vapur seferleri hatları olarak yazarak aratınız ( Örnek : İstanbul vapur hatları seferleri ).

Diğer bir seçenek ise kategoriler bölümünde ekranın sol tarafındaki süzgeç konsoluna İstanbul vapur seferleri hakkında bilgi almak istediğiniz şehir iskele ismini " kent " bölümü içine , vapur hatları seferleri yazısını da " aramanız " bölümü içerisine yazarak alttaki " uygula butonuna tıklayınız.

Ekrana hemen en güncel İstanbul vapur hatları güzergahları fiyatları kalkış varış saatleri hakkında detaylı bilgiler gelecektir.

Yorumlar tavsiyeler bölümü altına kullandığınız İstanbul veya başka bir şehir hattı güzergahı ve yolculuğu hakkında şikayetinizi yorumunuzu ve tavsiyenizi yazarak diğer yolcularla paylaşabilirsiniz.

İstanbul vapur hatları, İstanbul vapur biletleri, İstanbul vapur firmaları, İstanbul vapur fiyatları, İstanbul vapur gezisi, İstanbul vapur iskelesi, İstanbul vapur saatleri, İstanbul vapur seferleri, İstanbul vapur tarifesi, İstanbul vapur turları, İstanbul vapur ücretleri, İstanbul vapur video, İstanbul vapurda etkinlikler, İstanbul vapurda düğün

İstanbul Anadolu Hisarı Anadolu Kavağı Anadolu Feneri Arnavutköy Ataköy Ayvansaray Avcılar Adalar Bakırköy Balat Bebek Beşiktaş Beylerbeyi Beykoz Burgazada Büyükada Büyükdere Büyükçekmece Bostancı Caddebostan Çengelköy Çubuklu Eminönü Emirgan Eyüp Fener Haliç Hasköy Haydarpaşa Harem Heybeliada İstinye Kabataş Karaköy Kartal Kadıköy Kanlıca Kandilli Küçüksu Kuzguncuk Kuruçeşme Küçükçekmece Kınalıada Maltepe Ortaköy Pendik Paşabahçe Poyrazköy Sarıyer Silivri Sütlüce Sirkeci Üsküdar Rumeli Feneri Rumeli Kavağı Yenikapı Yeniköy Zeytinburnu

Yayın tarihi: Ağustos 11, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 11, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.