Sorgun Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1196 22 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Sorgun Side, Side, Turkey

Sorgun tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Anadolu’da bereketi simgeleyen “nar” anlamını taşıyan turistik şehir SİDE , Manavgat'a 7 km uzaklıkta tarihi bir yerleşim merkezi. Tarihçiler tarafından M.Ö. 1405'te kurulduğu ifade edilen Side, M.Ö. VI. yüzyılın yarısından itibaren, sırası ile, Lidyalıların, Perslerin, İskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaiosların egemenliğini tanımış. M.Ö. 215 ten sonra Suriye Krallığı'nın denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent daha sonra Bergama Krallığı'na bırakılmış, sonrasında da Doğu Pamphilya bölgesi ile birlikte bağımsızlığını koruyarak büyük bir ticaret donanmasıyla refaha ve zenginliğe kavuşmuş.

1895-97 yılında Yunan ayaklanmasının sıçradığı Girit'ten kaçan Müslüman Türkler, yarımadanın uç kısmına bir köy kurularak buraya yerleştirilmişler. Bugünkü köyün çekirdeğini oluşturan küçük köy zamanla tüm yarımadayı kaplamış. Antik yapıların kendine özgü mimarisi ile köy evlerinin bir arada bulunması sonradan "Selimiye" adını alan Side'nin turizme açılmasında büyük rol oynamış. Side tarihin derin izlerini taşıyan bir kent.

Sorgun ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Sorgun ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Sorgun merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Sorgun ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Sorgun tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Sorgun çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Sorgun civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Sorgun merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Titreyengöl Oymapınar Barajı Sorgun Kızılot Manavgat Şelalesi Irmağı Nehri Çayı Evrenseki Belek Kızılağaç Ilıca Manavgat Antalya Yavrudoğan Çolaklı Gündoğdu Side Alanya Kumköy

Yayın tarihi: Ağustos 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • İstanbul Firmalar Rehberi Listesi Şirket Firma Ekle Kayıt İlan Siteleri

  İstanbul Firmalar Rehberi Listesi Şirket Firma Ekle Kayıt İlan Siteleri

  İkinci El Tekne Fiyatları (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 2426 44kez görüntülendi. Mart 23, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  İstanbul firmalar rehberi listesi şirket firma ekle kayıt ilan verme www.aytyachting.com'da. Denizcilik yatçılık firmaları tekne yat turizmi gemi gulet katamaran denizaltı deniz otobüsü yelkenli feribot vapur motoryat sürat teknesi şirketleri ikinci ...