Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Akçay Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

 • İlan / İçerik Numarası : # 359 115 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Akçay, Turkey

Akçay tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

Kazdağı, hem mitolojik olarak hem de Türkiye’nin coğrafyası açısından büyük öneme sahiptir. Kazdağları, Türkiye’nin kuzeybatısında, Truva kalıntılarından 20 mil kadar uzaklıktadır. IDA dağı şeklinde olan adı ise tarihi olanıdır. Balıkesir ve Çanakkale şehirlerinde yer alır. İda dağı yada Kazdağları, dünyada oksijen yoğunluğu açısından Alpler’den sonra ikinci sıradadır.Tarihi, doğası, güzelliği ve coğrafi pozisyonunda dolayı Dağları binlerce yıldır insanları canlandırmıştır. Yaz sıcağında rüzgarı estiğinde zeytin ağaçlarının gölgesi altında kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Kazdağlarında pek çok mutlaka görülmesi gereken şelaleler, vadiler, nehirler ve yerler vardır. Gargaros Tepesinden Truva’ya baktığınızda ise kendinizi Zeus gibi hissedecek, Dağlarından gelen akarsular ve şelalerinde yüzdüğünde ise Afrodit gibi hissedeceksiniz. Sonuçta ise, kalbinizi bu cennette bırakacaksınız.Kaz dağı 700 km2 alanı ile Edremit’in kuzeyinde yer almaktadır. Bölgede pek çok küçük köy birbirlerine ara yollar ve patikalar ile bağlanır. Drenaj genelde güneye, sahili Türkiye’de Zeytin Riviyerası olarak bilinen Edremit Körfezi’ne doğrudur Tarihi adıyla Scamander diye bilinen Karamenderes Kazdağı’nın diğer tarafına batısına doğru akmaktadır. Vadisi, Kazdağlarının altında İngilizce konuşanların ‘Truva Diyarı’ diye adlandırdığı yerdir.Şu anda Kazdağı’nın 2.4 km2 lik bölümü 1993’de kurulan Kaz Dağı Milli Parkı tarafından korunmaktadır.

Akçay yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Akçay ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Akçay tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Akçay ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Akçay çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Akçay tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Akçay ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Akçay günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Akçay tekne turları, Akçay, tekne, turları, Akçay tekne turları fiyatları, Akçay tekne turları fırsatları, Akçay tekne turları günübirlik, Akçay tekne turları ne kadar, Akçay tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Akçay ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Ayvalık Sarımsaklı Küçükköy Sefa Çamlık Cunda Adası Keremköy Gömeç Karaağaç Pelitköy Burhaniye Akçay Edremit Bostancı Altınoluk Küçükkuyu Assos Behramkale Babakale Gülpınar Dalyan Geyikli Bozcaada Gökçeada Kepez Kilitbahir Eceabat Lapseki Gelibolu Şevketiye Çardak Karabiga Güneyli

Yayın tarihi: Temmuz 6, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 6, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Boğsak Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Boğsak Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Tekne Organizasyon Firmaları Boğsak (Silifke) İçerik / İlan No : # 3549 59kez okundu. Temmuz 18, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Boğsak gemi organizasyonları eğlence etkinlikleri aktiviteleri turlar geziler gemide toplantı nişan gezi doğum günü yılbaşı kına bekarlığa veda partisi, lansman kongre yemeği defile konser etkinlikleri ve her türlü diğer organizasyonlar. Boğsak içi e...

 • Samandağ Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Samandağ Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Tekne Firmaları Samandağ (Hatay) İçerik / İlan No : # 3548 95kez okundu. Temmuz 18, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Samandağ gemi organizasyonları eğlence etkinlikleri aktiviteleri turlar geziler gemide toplantı nişan gezi doğum günü yılbaşı kına bekarlığa veda partisi, lansman kongre yemeği defile konser etkinlikleri ve her türlü diğer organizasyonlar. Samandağ i...

 • Kuşadası Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Kuşadası Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Tekne Firmaları (Kuşadası) İçerik / İlan No : # 43 41kez okundu. Haziran 26, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kuşadası yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Aydın’a 71 km uzaklıkta bulunan kentin sınır...