Obagöl Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1186 19 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Obagöl, Alanya, Turkey

Obagöl tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Alanya gezilecek yerler listesinde başı çeken Damlataş Mağarası, inanılmaz bir doğa oluşumunun sonucunda meydana gelmiş ve bugün bu sayede turistlerin ilgi odağı olarak önümüze çıkıyor. Alanya’nın nemli iklimi sonucu tavandan sızan suların birikerek oluşturduğu bu mağara aynı zamanda daima 23 derece sıcaklığında ve nefes sorunları yaşayan insanlara şifa olduğu söyleniyor.

Alanya Limanı’nda konumlanan Kızıl Kule, Alaaddin Keykubat döneminde inşa edilen diğer bir yapı ve deniz üzerinden yapılabilecek herhangi bir saldırıya karşı kalkan görevi görmesi amacıyla limana yaptırılmış olmasıyla dikkat çekiyor. Sekizgen bir mimariye sahip bu beş katlı kule, tepe kısmından aldığı güneşi her kata yayacak şekilde tasarlanmış ve inşası esnasında dış yüzeyinde yumurta sarısı kullanılmasından dolayı Kızıl Kule ismini aldığı söyleniyor.

Obagöl ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Obagöl ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Obagöl merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Obagöl ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Obagöl tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Obagöl çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Obagöl civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Obagöl merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Demirtaş Kargıcak Mahmutlar Obagöl Okurcalar Avsallar Syedra Tosmur Okurcalar Kızılağaç İncekum Karaburun Konaklı Alanya Sedire Side Gazipaşa Alara Manavgat Payallar Oba Kızılot Dim Çayı Yeşilöz Antalya Kıbrıs Girne Anamur

Yayın tarihi: Ağustos 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Ekincik Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Ekincik Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Sürat Teknesi Kiralık (Ekincik) İlan / kayıt numarası : # 391 41kez görüntülendi. Temmuz 6, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Ekincik tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı. M.Ö. 3500 yıllarına kadar uzanan tarihinde ilk kez Karyalılar, ardından sırasıyla İskitl...