Oba Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1185 18 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Oba, Alanya, Turkey

Oba tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Alanya Gezilecek Yerler Listesi

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez durağı olarak öne çıkan Alanya‘nın tarihi zenginliği ve insan eli değmemiş doğal güzellikleri karşısında büyülenmeye hazırsanız, Alanya’nın en popüler yerlerine birlikte bir göz atalım! Bu arada Alanya’da konaklama konusunda genel bilgileri ve otel tavsiyelerimizi Alanya’da nerede kalınır? başlıklı yazımızda okuyabilirsiniz.

Alaaddin Keykubat tarafından yaptırılan bu müthiş mimari 83 kuleye sahip ve hem lahitlere, hem de camilere ev sahipliği yapıyor. Günümüzde açık hava müzesi olarak ziyaretçileri için kapılarını açan Alanya Kalesi, Alanya gezinize mutlaka eklemeniz gereken önemli duraklar arasında yer alıyor.

Oba ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Oba ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Oba merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Oba ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Oba tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Oba çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Oba civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Oba merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Demirtaş Anamur Kargıcak Kıbrıs Oba Mahmutlar Sedire Obagöl Kızılot Okurcalar Avsallar Girne Syedra Alara Tosmur Yeşilöz Side Okurcalar Gazipaşa Kızılağaç Manavgat Dim Çayı İncekum Alanya Karaburun Payallar Antalya Konaklı

Yayın tarihi: Ağustos 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Erdemli Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Erdemli Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Sürat Teknesi Kiralama (Erdemli) İlan / kayıt numarası : # 392 31kez görüntülendi. Temmuz 6, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Erdemli tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı. Erdemli’nin doğusunda Çeşmeli Belediye halk plajından batıda Kızkalesine değin pek çok n...