Tosmur Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1184 27 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Tosmur, Alanya, Turkey

Tosmur tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Tarihi mirası ve doğa ananın sunduğu tabii güzellikleri Alanya’yı Alanya yapan detaylar arasında; mağaralardan tarihi kalelere, plajlardan müzelere kadar Alanya’da gezilip görülecek birçok yeri Alanya gezilecek yerler yazımızda bulabilirsiniz.

Ev sahipliği yaptığı topraklar, muhteşem coğrafyası ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin görülmeye değer destinasyonları arasında bulunan Alanya, diğer bir adıyla “Güneşin gülümsediği yer”; ülkenin güney sahillerinde konumlanıyor. Antalya’ya bağlı olması nedeniyle ziyaretçi akınına uğrayan Alanya, yalnızca denizi, kumu ve güzel tabiatı ile değil, içinde barındırdığı tarihi mirası ile de dikkat çekiyor. Hem kültür turizmi yapabileceğiniz, hem de deniz tatilini aradan çıkarabileceğiniz Alanya gezilecek yerler açısından sizlere keşfedilesi bir rota sunuyor.

Tosmur ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Tosmur ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Tosmur merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Tosmur ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Tosmur tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Tosmur çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Tosmur civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Tosmur merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Alanya Demirtaş Manavgat Anamur Kargıcak Kızılağaç Side Payallar Kıbrıs Oba Tosmur Karaburun Mahmutlar Sedire Alara İncekum Yeşilöz Antalya Obagöl Syedra Okurcalar Kızılot Okurcalar Konaklı Avsallar Gazipaşa Dim Çayı Girne

Yayın tarihi: Ağustos 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Dikili Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Dikili Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Sürat Teknesi Fiyatları (Dikili) İlan / kayıt numarası : # 389 192kez görüntülendi. Temmuz 6, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Dikili tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı. İzmir Dikili plajları:Ülkemizde mavi bayraklı plaj sayısı gittikçe artmaktadır. İzmir’de ...