Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Dikili Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

 • İlan / İçerik Numarası : # 389 137 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Dikili, Turkey

Dikili tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

İzmir Dikili plajları:Ülkemizde mavi bayraklı plaj sayısı gittikçe artmaktadır. İzmir’de Ege Denizi’nde denize girilen yerlerdeki su kalitesi ise Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından Yüzme Suyu Takip Sistemi çerçevesinde izlenmektedir. Burada yüzme suyu çok temiz yani A kalite (koliform ve streptekok bakteri sayısı sınır değerlerin altında) ve B sınıfı (yüzülebilir-iyi kalite) olan plajlar yer almaktadır. En güncel bilgiler için “yuzme.saglik.gov.tr” adresine müracaat edebilirsiniz.

Dikili merkez Uğur Mumcu caddesi boyunca uzanan kum zeminli Belediye ve Antur plajı, 25 metrelik sahil genişliği ile rahat bir ortam sunmaktadır. Dikili yat limanı güneyinde bulunan Yakamoz ve Okul önü plajı şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunmaktadır.
Dikili’nin kuzeyinde bulunan Gardena ve Günbatımı beach dolaylarındaki uzun sahil şeridine ve genişliğine sahip Mysia Plajı ile daha kuzeyde Salihleralti plajı Dikili’de denize girilecek yerler arasındadır.

Dikili yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Dikili ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Dikili tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Dikili ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Dikili çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Dikili tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Dikili ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Dikili günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Dikili tekne turları, Dikili, tekne, turları, Dikili tekne turları fiyatları, Dikili tekne turları fırsatları, Dikili tekne turları günübirlik, Dikili tekne turları ne kadar, Dikili tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Dikili ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Bozbük Yenişakran Çandarlı Ildırı Güzelbahçe Bostanlı Davutlar Şirinkent Balıklıova Mavişehir Mordoğan İzmir Didim Göztepe Foça Karşıyaka Güzelçamlı Sığacık Kuşadası Konacık Alaçatı Ambarseki Bademli Yelki Karaburun Gülbahçe Ahmetbeyli Aliağa Urla Konak Dikili Özdere Menderes İnciraltı Ayvalık Altınkum Altınova Alsancak Payamlı Maltepe Ilıca Çiğli Küçükbahçe Bornova Akbük Gümüldür Çandarlı Özbek Foça Bayraklı Çeşme Denizköy Narlıdere Seferihisar

Yayın tarihi: Temmuz 6, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 6, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Tosmur Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Tosmur Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Sürat Teknesi Fiyatları Tosmur (Alanya) İçerik / İlan No : # 1184 16kez okundu. Ağustos 25, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Tosmur tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. Tarihi mirası ve doğa ananın sunduğu tabii güzellikleri Alanya’yı Alanya yapan detaylar ...