Edremit Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

 • İlan / İçerik Numarası : # 390 40 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Edremit, Turkey

Edremit tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

Akçay, Altınoluk, Güre, Kadıköy ve Zeytinli beldelerine ev sahipliği yapan Balıkesir’in Edremit ilçesindeki plajlar daha çok Akçay ve Altınoluk dolaylarında yoğunlaşmaktadır. Mayıs – Eylül döneminde Edremit körfezi’nin temiz sularında yüzmek mümkündür.


Edremit’e 9 km. mesafedeki Balıkesir Akçay’da denize girilen yerler TCDD dinlenme tesisleri dolaylarındaki Akçay belediyesi halk plajından kordon sahil yolu boyunca (Askeri kamp, TKİ kampı, Özel eğitim Merkezi, Akçay Resort Otel, vs. dahil) Zeytinli Belediyesi halk plajı, Altınkum plajı ve Dalyan sahiline kadar geniş bir alanı kaplamaktadır. Akçay-Altınoluk yolu boyunca Turgut Reis caddesi civarındaki Yeni mahalle plajı, Melek Hanım ve Körfez tatil siteleri civarında ve Güre’de de denize girilmektedir. Ayrıca Sarıkız ve ücreti mukabilinde Turban Tatil köyü plajından da yararlanabilirsiniz.

Edremit yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Edremit ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Edremit tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Edremit ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Edremit çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Edremit tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Edremit ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Edremit günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Edremit tekne turları, Edremit, tekne, turları, Edremit tekne turları fiyatları, Edremit tekne turları fırsatları, Edremit tekne turları günübirlik, Edremit tekne turları ne kadar, Edremit tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Edremit ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Gökçeada Karabiga Kilitbahir Babakale Assos Lapseki Karaağaç Edremit Pelitköy Küçükköy Sarımsaklı Şevketiye Behramkale Dalyan Burhaniye Gelibolu Ayvalık Bozcaada Bostancı Cunda Adası Çamlık Gömeç Akçay Güneyli Gülpınar Çardak Altınoluk Sefa Eceabat Küçükkuyu Kepez Keremköy Geyikli


Yayın tarihi: Temmuz 6, 2017 Değiştirilme tarihi: Temmuz 6, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kestel Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Kestel Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Sürat Teknesi Firmaları Kestel Alanya(Alanya) İlan / kayıt numarası : # 1183 28kez görüntülendi. Ağustos 25, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kestel tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. Dim Mağarası Alanya gezilecek yerler listemizdeki bir başka noktamız.300 metreden fazla ...