Mahmutlar Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1182 43 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Mahmutlar, Alanya, Turkey

Mahmutlar tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Mavi bayrağa sahip eşsiz güzellikteki plaj, hem denizin, hem de eğlencenin tadını çıkarmak isteyen bir çok kişinin Alanya’daki ilk tercihi.
1948 yılında vapur iskelesi inşa edilirken patlatılan mayın sonucunda şans eseri ortaya çıkan muazzam güzellik. Damlataş Plajı ile çok yakın olduğu için tam öğle saatlerinde biraz serinlemek ve bu eşsiz güzelliğe şahit olabilmek için Dünya’da bir benzeri olmayan bu gizeme şahit olabilirsiniz. Etkileyici yapısının yanında tam bir kesinlik olmasa da astım hastaları için de çok iyi geldiği söylenmektedir. Kim bilir belki hem gezer, hem de şifa bulursunuz.

Tekne turu ile denizden girebileceğiniz mağaranın adının fosforlu olmasının bir nedeni var elbet; mağaraya girdiğiniz andan itibaren karşılaşılan ışık oyunları. Hem fotoğraf çekmek hem de eşsiz bir görsel şölene şahit olmak isterseniz kesinlikle uğramalısınız.

Mahmutlar ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Mahmutlar ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Mahmutlar merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Mahmutlar ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Mahmutlar tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Mahmutlar çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Mahmutlar civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Mahmutlar merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Mahmutlar Kızılot Alara Alanya Dim Çayı Oba Demirtaş Yeşilöz Tosmur Okurcalar Girne Antalya Manavgat Anamur Payallar Gazipaşa Kargıcak Okurcalar Syedra Obagöl Kızılağaç İncekum Konaklı Sedire Kıbrıs Side Karaburun Avsallar

Yayın tarihi: Ağustos 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Didim Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Didim Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

  Sürat Teknesi Ehliyeti (Didim) İlan / kayıt numarası : # 388 39kez görüntülendi. Temmuz 6, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Didim tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı. Didim bir yarım adadır. 80 km sahil şeridi vardır. plajları koyları ile en güzel sahil kas...