Ocaklar Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1379 22 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Ocaklar, Erdek, Turkey

Ocaklar tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

İstanbul’dan feribot ile; Yenikapı’dan İDO Feribotları ile iki saat süren bir yolculukla Bandırma’ya ulaşılır. İskeleden iner inmez hemen sağda bulunan minibüslerle de 20 dakika sonra Erdek’e varılır. İDO Feribotları’nın ücreti, arabalı ya da yaya olmak üzere ve dönem dönem değişiyor. Sefer saat ve ücretleri için link. İDO İskelesi’nden sonra sağ tarafa yürüyerek Erdek minibüslerine binilir ve 20 dakika sonra Erdek’e varılır. Minibüs ücretleri 4.5 TL.

Tekirdağ’dan RORO ile; Yol biraz uzasa da (yaklaşık 5.5 saat) Tekirdağ tarafından gelecekler bu alternatifi de değerlendirebilir. RORO saatleri linki burada. Yazları ise yine aynı güzergahta işleyen hızlı feribotlar mevcut.

Araba ile; İstanbul’dan araba ile Erdek’e gelmek için Bursa-Karacabey yolu üzerinden yaklaşık 4.5-5 saatte varılabilir.

Ocaklar ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Ocaklar ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Ocaklar merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Ocaklar ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Ocaklar tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Ocaklar çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Ocaklar civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Ocaklar merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Ekinlik Kurbağalı Ballıpınar Paşalimanı Adası Çuğra İstanbul Balıkesir Kumyaka Avşa Karşıyaka Fener Adası Zeytinbağı İlhanköy Saraylı Erdek Kestanelik Çayağzı Bandırma Mudanya Kapıdağ Karabiga Doğanlar Aşağıyapıcı Denizkent Tatlısu Yarımadası Güzelyalı Narlı Marmara Adası Turan Ormanlı Eğerce Altıntaş Kurşunlu Ocaklar Bursa Misakça Çakılköy Manastır Plajı Yalova Kurşunlu Bayramdere Tekirdağ Şirinçavuş Asmalı

Yayın tarihi: Ağustos 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.