Uçmakdere Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1360 15 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Uçmakdere, Tekirdağ, Turkey

Uçmakdere tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Marmara’nın mavi bayraklı denize sahip tek ilçesi olan Şarköy uzun kumsalları ve doğasıyla tatilcilerin akınına uğruyor. Şarköy ile Uçmakdere arasındaki Eriklice, Mürefte, Hoşköy ve Gaziköy tarihi kalıntıları ve temiz deniziyle görülmeye değer kasabalar. Şarköy uçsuz bucaksız üzüm bağlarıyla kaplı, bu nedenle şarapçılık çok gelişmiş.

Uçmakdere; Rumlardan kalma evleri, denizi, tertemiz havası, güler yüzlü ve misafirperver insanlarıyla şirin bir köy. Doğru dürüst yolu olmadığı ve SİT alanı ilan edildiği için Marmara kıyılarının belki de en bakir köyü olarak kalabilmiş.

Uçmakdere ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Uçmakdere ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Uçmakdere merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Uçmakdere ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Uçmakdere tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Uçmakdere çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Uçmakdere civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Uçmakdere merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Ekinlik Hoşköy Bursa Tekirdağ Mürefte Kocaeli Çanakkale Barbaros Gelibolu Gümüşyaka Yalova Marmara Ereğlisi İstanbul Eriklice Kumbağ Avşa Silivri Şenköy Uçmakdere Şarköy Kavakköy Yenice Mudanya Koruköy İzmit Yeniçiftlik Kızılcaterzi Gaziköy Marmara Adası Çeltik Büyükçekmece

Yayın tarihi: Ağustos 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.