Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Mürefte Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1358 23 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Mürefte, Tekirdağ, Turkey

Mürefte tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Marmara’nın kıyısında, egeye gidenleri yolculayan, zeytin, üzüm, dostluk, keyif güven dolu küçük bir balıkçı kasabası Mürefte. İnsanları pozitif, keyifli, hoşsohbet ve eğlencelidir. Sokakları neşe ve üzüm kokar…

Tekirdağ’ın ilçesi Şarköy’e bağlı şirin mi şirin bir yer.

ŞARKÖY VE MÜREFTE’TE YAPMADAN VE GÖRMEDEN DÖNMEYİN

Eriklice, Aşağıkalamış, Hoşköy, Gaziköy, Uçmakdere, İğdebağları, Tepeköy’ü keşfetmeden ve halkla sohbet etmeden dönmeyin.

Sahilde yürüyüş yapın ve harika denizkabuları, minareler toplayın.

Bir sabah sahilde güneşin doğuşunu karşılayın, denize girin.

Balığa çıkan balıkçı motorlarını fotoğraflayın.

Elinizde çayınızla sahilde mutlaka akşam güneşini geçen gemileri seyrederek batırın.

Şarköy Limanına gidin, Kaymakam plajında, Cennet yolu plajında ve Kovalık plajında denize girip, güneşlenin.

Şanslıysanız bir Trakya düğününe denk gelin. İnanılmaz keyifli, eğlenceli ve güzel adetler dolu paylaşımcı insanlara şahit olacaksınız. Trakya müzikleri ayrıca çok güzeldir.

Mürefte ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Mürefte ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Mürefte merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Mürefte ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Mürefte tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Mürefte çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Mürefte civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Mürefte merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Mürefte Gelibolu Yalova Marmara Ereğlisi Koruköy Büyükçekmece Şenköy Bursa Silivri Kumbağ Gümüşyaka Kızılcaterzi İzmit Yeniçiftlik Kocaeli İstanbul Marmara Adası Şarköy Ekinlik Barbaros Kavakköy Eriklice Çeltik Mudanya Yenice Avşa Tekirdağ Uçmakdere Çanakkale Gaziköy

Yayın tarihi: Ağustos 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet