Lapseki Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1349 71 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Lapseki, Çanakkale, Turkey

Lapseki tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Lapseki Gezilecek Yerler
Deniz kıyısındaki şirin ilçe: Lapseki

Çanakkale Boğazı ile Marmara Denizi'nin birleştiği noktada bizlere merhaba diyor Lapseki.
Lapseki, sadece kültürel, doğal ve turistik çekiciliğiyle değil, 2500 yıllık mitolojik kalıntılarıyla da ünlüdür.

Buraya geldiğinizde Çanakkale Savaşları sırasında nakli olan askerlerimizin mezarlarının olduğu Lapseki Merkez ve Çardak şehitliklerini ziyaret edebilirsiniz. Buraların Kurtuluş Savaşı'ndaki önemi oldukça büyüktür.

Lapseki ayrıca Hellenistik çağa ait kalıntılara da sahiptir. Bunları görebileceğiniz Arisbe, Terkote, Paisos, Perkole, Lampsakos antik kentlerini ziyaret edebilirsiniz.

Lapseki'de temiz deniz, temiz kum, temiz oda ve organik yiyecekler istiyorsanız belediyenin buradaki tesislerini de ziyaret edebilirsiniz.

Lapseki ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Lapseki ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Lapseki merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Lapseki ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Lapseki tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Lapseki çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Lapseki civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Lapseki merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Canakkale Kepez Gelibolu Behramkale Assos Güzelyalı Bozcaada Lapseki Saltık Kömür Limanı Anzak Koyu Değirmendüzü Gömeç Ayvacık Behramkale Babakale Çardak Ayvalık Dalyan Karabiga Kilitbahir Tekirdağ Kavakköy Çanakkale Koruköy Şarköy Adatepe Şevketiye Kemer Şahmelek Akçay Edirne Gülpınar Ezine Küçükkuyu Truva Eceabat Seddülbahir Geyikli Aksaz Gökçeada Edremit Saroz Assos Güneyli Altınoluk

Yayın tarihi: Ağustos 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.