Çaylıoğlu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1523 41 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Çaylıoğlu, Sinop, Turkey

Çaylıoğlu tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Eski adı istefan olan Çaylıoğlu köyü,Ayancık ilçesinin batısında kalan burunda yerleşmiştir.Istafan burnu tabii bir liman vazifesi görür. Son zamanlarda liman genişletilmiş,balıkçı teknelerinin sığınabileceği hale getirilmiştir.Köyün ilçeye uzaklığı 11 km dir.Ulaşım ilçeye karayolu ve motorlu küçük deniz araçlarıyla yapılmaktadır.Köy, 78 hane bir merkez ve Kurtdüzü mahallesi,olarak iki mahalleden oluşmaktadır.

Köy arkeolojik yönüylede bilinmektedir.Ön tarih devirlerinden kalan henüz hiçbir bilimsel araştırmanın yapılmadığı Pontus krallarına ait kaya mezarları istefan, çaylıoğlu köyü sınırları içersinde bulunmaktadır.ISTAFAN SULU KiLiSESi istefan burnunun batı yakasında,toprak altında olup içi toprak ve su dolu haldedir.Galerilerden biri toprak üstündedir.Halk tarafından içinin su dolu olması ve çevresinin de su kaynağı yönünden zengin olması nedeni ile sulu kilise denmektedir.Köyün Turizm Potansiyeli: köyün sınırları içerisinde bulunan istefan limanı yat turizmine potansiyel teşkil etmektedir.Köyün civarı deniz,güneş,piknik,doğa yürüyüşleri,sualtı sporları açısından kullanılabilir alanlara sahiptir.

Çaylıoğlu ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Çaylıoğlu ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Çaylıoğlu merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Çaylıoğlu ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Çaylıoğlu tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Çaylıoğlu çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Çaylıoğlu civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Çaylıoğlu merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Bartın Sinop Orduköy Zonguldak İnebolu Bafra Alaçam İncipınar Şahinli Ayancık Kazakyalısı Toplu Habibili Güzelkent Yeşilyurt Maden Gerze Samsun Abana Aliköy Yeniçam İnceburun Çatalzeytin Bahçeli Kerim Orduköy Hamsilos Koyu İnceburun Yenikent Türkeli Yeşilyazı Gebelit Koyu Çaylıoğlu Taşgüney Sarıkum Çayıroğlu Yeniçam Ortalık Yenikent Küplüağzı Abana İncipınar Sarıkum Yakakent

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.