Alaplı Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1484 29 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Alaplı, Zonguldak, Turkey

Alaplı tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

İlçe, Alaplı ırmağının denize döküldüğü yerde kurulmuştur. Irmağın denize döküldüğü bu düzlükte: tahıl yetiştirilmektedir. İlaveten, fındık ve ceviz de görülür. Temel geçim kaynağı: fındıktır. Deniz kıyısında olunca, elbette balıkçılık ta var.

Diğer endüstriyel faaliyet alanları ise: sandal, tekne ve gemi yapımı.

Topraklarının büyük bölümü, ormanlarla kaplıdır. Dağlık ve engebeli olan arazi, iç kısımlara doğru yükselir, sahile doğru ise alçalır.

İlçede, Karadeniz iklimi hüküm sürer. Yazları serin, kışları ılık geçer. Bol yağış düşer.

Alaplı insanı, çok yakında bulunan Karadeniz Ereğli ile, çok iç içe. Alışveriş yapmak için dahi, oraya gidiyorlar.

Alaplı ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Alaplı ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Alaplı merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Alaplı ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Alaplı tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Alaplı çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Alaplı civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Alaplı merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Güzelcehisar Ağva Kapısuyu Şile Bartın Hisarköy Hatipler Tekkeönü İstanbul Çakraz Zonguldak Göçkündemirci Esenköy Tarlaağzı İnkumu Ilıksu Plajı Mugada Filyos Akkonak Armutçuk Bozköy Plajı Türkali Göktepe Tepeören Akçakoca Kilimli Kandilli Amasra Samsun Muslu Çaycuma Sinop Çatalağzı Düzce Dağlar Büyükkızılkum Bartın Alaplı Ereğli Göbü Kastamonu Karasu Kozlu

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.