Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Ağva Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1477 27 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Ağva, İstanbul, Turkey

Ağva tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

İstanbul, Düzce, Ankara, Bolu ve Zonguldak’a yakın olup da, her yerden kendini bu kadar soyutlayabilmiş başka bir yer var mıdır? İki nehir tarafından bölünmüş yemyeşil doğasında huzur bulmamak, Ağva’yı gidip de unutmak mümkün değil. İşte Ağva’da gezilecek yerler:

Kilimli ve Kadırga Koyları
Ağva’dan yalnızca 15 dakikalık mesafede bulunan Kilimli ve Kadırga Koyları için piknik çantanızı hazır tutum. Hele ki mevsimlerden yazsa ve havada güneş belirmişse, püfür püfür esen rüzgarın, yüzünüze vuran güneş ışıklarının eşliğinde yapacağınız bir piknik, sizi tüm hayattan soyutlayacak.

Kilimli Koyu, Ağva’nın uslu çocuğudur. Denizi sakin, kumları beyaz ve yumuşaktır. Karadenizli olduğunu hiç göstermez. Kilimli Koyu’na ulaşım ise birkaç aşamadan oluşuyor. Önce Yeşilçay dersinin denizle birleştiği noktadan minik sandallarla karşıya geçecek, sonra da yürüyerek falezlere ve Kilimli Koyu’na ulaşacaksınız. Tertemiz suları serinletmek için sizi bekliyor. Bu koyun bir diğer güzel tarafı ise, balıkların geçiş noktasında olması. Evet, olta balıkçılığı da serbest!

Ağva ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Ağva ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Ağva merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Ağva ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Ağva tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Ağva çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Ağva civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Ağva merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;
Alacalı Kandıra Akçakoca Beğendik Limanköy Bağırkanlı İğneada Kiyiköy Sofular Akkaya Edilli Çilingöz Plajı Kefken Poliçe Kurfallı Yaliköy Kocaali İmrenli Beyhanlı Karadenizereğli Ağva Ormanlı Karaburun Akpınar Alaplı Dikili Kabakoz Kuyumculu Kerpe Köy Sahilköy Cebeci Poyrazköy Palamar Koyu Garipçe Caferiye Karasu Kısırkaya Akçakese Kumköy Şile Rumelifeneri Seyrek Doğancılı Anadolu Feneri Karacaköy Kumcağız Kocaman Kilyos Riva

Yayın tarihi: Ağustos 28, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet