Ordu Satılık Yat Tekne Motoryat Gemi İlanları İlan Siteleri

  • İlan / İçerik Numarası : # 729 110 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Ordu, Turkey

Ordu satılık tekne yat motoryat gemi ilanları ücretsiz ilan verme siteleri gulet sürat teknesi sahibinden feribot katamaran deniz otobüsü deniz araçları.

Karadeniz her sene bir çok turistin ziyaret ettiği tatil merkezlerindendir.Karadeniz turları ile bir çok ziyaretçi ağırlayan bu cennet bölgesi plajları ile de göz kamaştırmaktadır. Karadeniz plajları, Ege ve Akdeniz’dekiler gibi kalabalık olmasa da bölge insanının ve turistlerin ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Batıdan doğuya 1000 km’den fazla sahil şeridi vardır. Kanodan sörfe, su altı dalışlarından tekne turlarına kadar birbirinden renkli etkinliğe olanak tanıyan Karadeniz plajları buz gibi Karadeniz sularında özgürlüğün tadını çıkarmak isteyenleri beklemektedir.

Düzce’den başlayıp Gürcistan sınırı olan Hopa’ya kadar, onlarca sahil şehrinin bulunduğu Karadeniz’de nitelikli beach club tarzında olmasa da kayalıkları ya da kumuyla ünlü birçok ilçe plajı bulunmaktadır. Özellikle Samsun, plaj açısından daha zengindir. Karadeniz plaj oluşumu açısından dalgalı denizin elverdiği kadar zenginliğe sahiptir.

Ordu çevresinde hem satıcıya hem de alıcıya ücretsiz bedava deniz aracı taşıtları vasıtaları alım satım kiralama satış açık artırma ilanları verme yayınlama sitesine hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com web sitemizde Ordu içi hem sıfır yeni hemde ikinci 2. el hurda eski kullanılmış deniz araçları taşıtı vasıtası ilanları alımı ve satış ilanları ücretsiz olarak yayınlanabilir.

İnternet sitemizde Ordu çevresi alım satım ilanları yanısıra deniz vasıtaları bakım boya tamir onarım temizleme yat tekne transferi turları gezileri bakımı temizliği gibi konularda talep ilanları yayınlamak ücretsizdir.

Ordu merkezde tekne yat gulet katamaran jet ski vesaire gibi deniz vasıtası sahibi olmak isteyen kullanıcılarda www.aytyachting.com web sitemizde bulunan ilanları detaylı bir şekilde inceleyerek aradıkları tekneyi ve diğer deniz araçlarını bulabilirler.

Ordu ilan sitesi ziyaretçileri beğendikleri tekneler yatlar gemiler ve diğer deniz taşıtları ilanları fiyatları ve özellikleri bilgilerini detaylı olarak inceleyerek ilanda yer alan ilan sahibinin iletişim bilgilerinden tekne yat gulet vesaire deniz taşıtı sahibiyle kolayca irtibat kurarak gerekli işlemleri konuşabilirler.

Ordu çevresinde yeni veya ikinci el tekne yat satın alma istiyorum diyenler deniz araçları arayanlar en doğru adrestesiniz hemen www.aytyachting.com üzerinde ücretsiz ilanlar yayınlayarak aradığınız uygun deniz aracını en ucuz uygun fiyata bulabilirsiniz.

Ordu içi başlıca ilan verme kategorileri sahibinden satılık yat tekne gulet kabin sürat balıkçı dalış gezi tur teknesi fiyatları feribot deniz otobüsü katamaran gemi römork fiyatı motoryat megayat yelkenli şişme bot jet ski en uygun ucuz acil icradan satılık denizaltı vapur fiber ahşap yelkenli deniz araçları belgesi plakası ruhsatı ikinci el yatlar gemiler tekneler aksesuarları malzemeleri ekipmanları.


Ordu çevresinde yakınında bulunan diğer sahil beldeleri şehirler ilçeler kasabalar listesi isimleri;

Kovanlı Terme Boztepe Ordu Boloman Ünye Fatsa Samsun Perşembe Turnasuyu Ordu Gülyalı Piraziz Güzelyalı Çaytepe Okçulu Efirli Çarşamba Yapraklı Samsun Alınca Medreseönü Giresun Çerli Trabzon

Yayın tarihi: Ağustos 15, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 15, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.