Kabataş Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1459 21 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Kabataş, İstanbul, Turkey

Kabataş tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Kabataş gezinize Dolmabahçe Sarayı'nı gezerek başlayabilirsiniz. Dolmabahçe sarayı, tarihi öneminin yanı sıra mimari açıdan büyüleyici görüntüsüyle görenlerde hoş duygular bırakıyor.
Dolmabahçe Sarayı'nın içindeki bazı bölümler müze olarak gezmeniz mümkündür. Atatürk'ün 10 Kasım günü vefat ettiği oda aynı şekilde muhafaza edilmiştir ve uzaktan görülebilmektedir.

Ayrıca vapur veya boğaz gezisi yaparak sarayın ön cephesini de görmeniz mümkündür.

Kabataş Meydan Çeşmesi yine görülmeye değer eserlerdendir. Kabataş meydanında 1732 yılında Hekimoğlu Ali Paşa tarafından yaptırılmıştır.

Dolmabahçe Camisi ve yakınındaki 18. yüzyıldan kalma sebil de görülebilir.

Kabataş'tan Taksim yönüne doğru çıkacak olursanız İstanbul Boğazı'nın eşsiz görüntülerine şahitlik etmeniz de mümkündür.

Kabataş ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Kabataş ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Kabataş merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Kabataş ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Kabataş tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Kabataş çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Kabataş civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Kabataş merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Yenikapı Karaköy Bebek Silivri Eminönü Ayvansaray Kabataş Rumelikavağı Sarıyer Kumburgaz Eyüp Rumelifeneri Arnavutköy Ataköy Büyükçekmece Tarabya Küçükçekmece Selimpaşa İstanbul Fener Yeniköy Zeytinburnu Boğaz Kalamış Kilyos Ahırkapı Kuruçeşme Emirgan Bakırköy Aşiyan Kısırkaya Sirkeci Florya Avcılar Sarayburnu Boğaziçi Rumeli Hisarı Garipçe Ortaköy Beşiktaş Haliç Baltalimanı İstinye Kumköy Yeşilköy Sütlüce Güzelce

Yayın tarihi: Ağustos 28, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.