Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Rumeli Kavağı Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 1447 7 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Rumeli Kavağı, İstanbul, Turkey

Rumeli Kavağı tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Rumeli Kavağı İstanbul’un Avrupa Yakası sahil yolunun en kuzeyinde yolun bittiği yerdeki, inciriyle midyesiyle meşhur bir semttir. Nüfusunun büyük çoğunluğunu Karadeniz göçmenleri oluşturmaktadır. Midyeciliğin anavatanı olarak da adlandırılan Rumeli Kavağı’na özel araçlarıyla gelmek isteyenler Sarıyer İDO iskelesinden sonra sağ tarafa saparak, sahil yolunun sonunu getirmeleri gerekmektedir.

Toplu taşıma araçlarıyla gitmek isteyenler Hacıosman metro durağından kalkan 25A numaralı İETT otobüsleriyle veya Sarıyer’den kalkan Rumeli Kavağı minibüslerine binmeleri gerekmektedir. Deniz yoluyla gelmek isteyenlerse Sarıyer’den kalkan, Anadolu Kavağı’na uğrayan vapurlarla Rumeli Kavağı’na ulaşabilirler. İstanbul’da denize girilecek yerlerden biri olan Rumeli Kavağı’na yaz aylarında plajlarına gitmek için İstanbul’un her köşesinden akın akın insan yığını gelmektedir.

Rumeli Kavağı ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Rumeli Kavağı ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Rumeli Kavağı merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Rumeli Kavağı ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Rumeli Kavağı tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Rumeli Kavağı çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Rumeli Kavağı civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Rumeli Kavağı merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Yenikapı Karaköy Bebek Silivri Eminönü Ayvansaray Rumelikavağı Sarıyer Kumburgaz Eyüp Rumelifeneri Ataköy Büyükçekmece Tarabya Küçükçekmece Selimpaşa İstanbul Fener Yeniköy Zeytinburnu Boğaz Kalamış Kilyos Ahırkapı Kuruçeşme Emirgan Bakırköy Aşiyan Kısırkaya Sirkeci Florya Avcılar Sarayburnu Boğaziçi Rumeli Hisarı Garipçe Ortaköy Beşiktaş Haliç Baltalimanı İstinye Kumköy Yeşilköy Sütlüce Güzelce

Yayın tarihi: Ağustos 28, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet