Karasu Tekne Düğünü Teknede Düğün İçin Kiralık Yatlar Fiyatları - Firmalar Rehberi Şirketler İlanlar Sitesi
Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Karasu Tekne Düğünü Teknede Düğün İçin Kiralık Yatlar Fiyatları

 • İlan numarası : #3851 > 3 kez görüntülendi
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Nisan 9, 2019
 • Değiştirilme tarihi: Nisan 9, 2019
  • Karasu, Türkiye

Karasu Tekne düğünü teknede yatta düğün evlenme evlilik organizasyonu fiyatları fiyatı ne kadar kaç tl en ucuz kiralık tekneler yatlar fotoğraflar videolar ilanlar yorumlar.

Karasu ve çevresinde oğlunuzun kızınızın düğünü için hesaplı uygun ekonomik fiyata bir düğün mekanı salonu arıyorsanız size kesinlikle teknede veya yatta düğün tavsiye ediyoruz.

Karasu kıyıdan uzakta denizin ortasında muhteşem açık otantik bir ortamda büyük tekne ve yatta yapacağınız düğün kapalı bir salona oranla daha eğlenceli ve güzel olacaktır.

Teknede ve yatta düğün paketleri yemek ikram ses ışık sistemiz saz müzik ekibi evinizden ulaşım dahil olmak üzere 500 TL 'den başlayan fiyatlara ve ücretlere. Ayrıca Karasu şehiriçi semtlerinden ve mahallelerinden ücretsiz alma tekneye taşıma ulaşım ve düğün kına sonrası bırakma hizmeti veriyoruz.

Karasu teknede yatta teknelerde organizasyonlar kına nişan doğum günü partisi evlilik yıldönümü yılbaşı balosu ve diğer aktiviteler.

Kurfallı · Karasu · Kiyiköy · Kilyos · Karadenizereğli · Rumelifeneri · Akçakoca · Sahilköy · Sofular · Beyhanlı · Anadolu · Bağırkanlı · Edilli · Feneri · Ormanlı · Doğancılı · Dikili · Poliçe · Kumcağız · Akpınar · Limanköy · İğneada · Beğendik · Garipçe · Çilingöz · Plajı · İmrenli · Kabakoz · Akçakese · Cebeci · Poyrazköy · Kısırkaya · Kocaali · Karacaköy · Akkaya · Riva · Kumköy · Ağva · Alacalı · Kandıra · Palamar · Koyu · Karaburun · Kuyumculu · Caferiye · Yaliköy · Şile · Seyrek · Kocaman · Kerpe · Köy · Alaplı · Kefken ·

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Ver
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler, dikkat edilecek hususlar ve önemli uyarılar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan, araştırmadan, incelemeden EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir hizmet, alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" garanti vs. sunmamaktadır.

Talep, istek, yorum, değerlendirme, görüş, öneri, tavsiye ve şikayetlerinizi aşağıya yazınız

İlgili / benzer diğer ilanlar

 • Piraziz Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Piraziz Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Kiralık Yat Evlenme Teklifi Piraziz (Giresun) Temmuz 18, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Piraziz gemi organizasyonları eğlence etkinlikleri aktiviteleri turlar geziler gemide toplantı nişan gezi doğum günü yılbaşı kına bekarlığa veda partisi, lansman kongre yemeği defile konser etkinlileri ve her türlü diğer organizasyonlar. Piraziz içi ...

 • Avsallar Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Avsallar Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Kiralık Yat Evlenme Teklifi Avsallar (Alanya) Eylül 12, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Avsallar tekne kiralama fiyatları mavi tur yolculuk gezi turlar düğün nişan evlilik teklifi organizasyon için saatlik günlük günübirlik haftalık kiralık tekneler. İncekum Plajı Alanya'nın yaklaşık 25 km batısında; çamlık, doğal, ince kumlardan oluşan...