İzmit Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1112 943 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • İzmit, Turkey

İzmit tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

İzmit’te, Kocaeli’nin Gebze, Körfez gibi diğer ilçelere göre daha fazla endüstriyel olan ilçelerine göre Osmanlı’dan kalma çok değerli yapılar var. Bunlardan biri, Sultan Abdülaziz döneminde, İzmit merkezde İstanbul dışına inşa edilen ilk saray olma özelliği taşıyan Kasr-ı Hümayun Sarayı. Mimari üslup olarak, Neo–Klasik ve Avrupa-Barok stilinin hakim olduğu iki katlı yapı, Sultan Abdülaziz’in Av Köşkü olarak da geçiyor.

Giriş ücreti 5 TL. Yaz açılış kapanış saatleri 09.00 – 19.00 iken kışın kapanış saati 17.00 oluyor. Cumartesi pazar da dahil olmak üzere her gün açık. Müze kart geçerli.

1774’te inşa edilen ve 1. Abdulhamit döneminden kalan Saatçi Ali Efendi Konağı, 18. – 19. yüzyılın en güzel sivil mimarlık örneklerinden biri. Ahşap detaylarıyla dikkat çeken konak, aslında ilk olarak Gümüşoğlu Ailesi’nin konağıyken zaman içinde el değiştirerek İzmitli saatçi Ali Efendi’nin konağı olmuş. Son olarak Kültür Bakanlığı, burayı kamulaştırarak 1987’de Etnografya Müzesi haline getirmiş.

İzmit ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

İzmit ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası İzmit merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile İzmit ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün İzmit tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan İzmit çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle İzmit civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

İzmit merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Gebze Kozluk Altınova İzmit Körfez Diliskelesi İstanbul Tütünçiftlik Tuzla Pendik Gölcük Derince Eskihisar Kocaeli Eskihisar Kışladüzü Başiskele Topçular Çayırova Güzelyalı Karamürsel Güzelyalı Darıca Hereke Değirmendere Ulaşlı Diliskelesi Dilovası Armutlu Yalova Tavşancıl Tavşancıl

Yayın tarihi: Ağustos 24, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 24, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Küçükçekmece Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Küçükçekmece Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Evlenme Teklifi Tekne Turu Küçükçekmece(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3465 28kez görüntülendi. Temmuz 18, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Küçükçekmece gemi organizasyonları eğlence etkinlikleri aktiviteleri turlar geziler gemide toplantı nişan gezi doğum günü yılbaşı kına bekarlığa veda partisi, lansman kongre yemeği defile konser etkinlileri ve her türlü diğer organizasyonlar. Küçükçe...

 • Fethiye Günlüklü Koyu Mavi Turlar Proğramları Turu

  Fethiye Günlüklü Koyu Mavi Turlar Proğramları Turu

  Evlenme Teklifi Tekne Turu İlan / kayıt numarası : # 2694 54kez görüntülendi. Mayıs 4, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Fethiye Günlüklü Koyu Mavi Turlar Proğramları Turu Fethiye Günlüklü Koyu Nerede ve Nasıl Gidilir? Fethiye Günlüklü Koyu, Fethiye Göcek karayolunda yer alır. Fethiye merkeze yaklaşık olarak 17 kilometre uzaklıkta bulunan Günlüklü Koyu, Göcek merkeze i...

 • Kastamonu Ücretsiz İlan Verme Sitesi Bedava İlanlar Ekle Yayınla

  Kastamonu Ücretsiz İlan Verme Sitesi Bedava İlanlar Ekle Yayınla

  Evlenme Teklifi Tekne Turu (Kastamonu) İlan / kayıt numarası : # 2562 35kez görüntülendi. Mart 24, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kastamonu ücretsiz ilan verme sitesi bedava ilanlar ekle yayınla denizcilik yat tekne katamaran gulet motoryat deniz otobüsü feribot denizaltı vapur yelkenli deniz araçları www.aytyachting.com'da. Mavi tur yolculuk gezi turları gemiyle turlar roro ku...