Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Zonguldak Tekne Turları Turu Fiyatları Yat Gezisi Gezileri

 • İlan / İçerik Numarası : # 447 473 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Zonguldak, Turkey

Zonguldak tekne turları turu fiyatları fırsatları yat gezici gezileri firmaları şirketleri mavi yolculuk erken rezervasyon haftalık günübirlik yemekli konaklamalı.

Zonguldak Merkez’de denize girilecek en yakın yerler Fener mahallesi doğusundaki Deniz kulübü plajı ve daha kuzeye doğru Kapuz ve Uzunkum plajlarıdır. Kozlu semtinde ise Miyazaki Kozlu Sahil Tesisleri ve şehrin batısına doğru Değirmenağzı ile resimde görünen Ilıksu plajları yoğun ziyaretçi akınına uğramaktadır.
Zonguldak Çaycuma’ya en yakın konumda, Filyos Çayının batısında oldukça geniş bir kumsal alan bulunmaktadır. Filyos plajı olarak bilinen bu sahillerde Abacık mevkiinden Kale’ye kadar denize girme imkanı mevcuttur.
Kilimli’ye yolunuz düşerse Muslu beldesinin doğusunda Göbü ve Türkali plajlarını ziyaret edebilirsiniz.
Karadeniz Ereğli’si olarak bilinen Zonguldak Ereğli’de, Erdemir plaj tesislerinde, piknik ve çocuk oyun alanının bulunduğu Belediye Plajında ile Mervealtı plajında güneşlenmek ve yüzmek mümkündür.

Zonguldak yurtiçi yurtdışı ege akdeniz yunan adaları baraj gölleri barajlar göller göl tekne turları arama bulma ve ücretsiz ilan verme portalına hoşgeldiniz.

Zonguldak ve çevresinde özellikle ilkbahar yaz ve sonbahar aylarının en eğlenceli turlarından birisi ise denizde masmavi koylar boyunca yapılan tekne yat katamaran sürat motoru gulet bot motor yat balıkçı teknesi gibi deniz araçları ile yapılan mavi tur etkinlikleridir.

Zonguldak tekne turları yat denizcilik firmaları tarafından saatlik yarın günlük ve tam günlük ve haftalık olarak yemekli yemeksiz konaklamalı olarak organize edilmektedir.

Zonguldak ve çevresinde tekne turlarında kullanılan yatlar botlar guletler katamaranlar motoryatlar ve diğer deniz araçlarının kapasitesi 5 -10 kişilikten 100-120 kişilik dev teknelere kadar değişmektedir.

Web sitemizde başta Zonguldak çevresi olmak üzere bulunduğunuz şehir veya tatile geleceğiniz beldeye en yakın tekne mavi yolculuk etkinliklerini web sitemizden takip edebilir tur fotoğrafları görüntüleri videoları ve resimleri izleyebilirsiniz.

Biribirinden zengin çeşitli rota ve güzergahlarda hazırlanan Zonguldak tekne turu proğramlarını fiyatlarını inceleyebilir karşılaştırma yapabilir tur hakkında yorumları şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sayfamız üzerinde Zonguldak ücretsiz fiyat teklifi al bölümünden size gruplarınıza özel tekne yat gulet turu mavi tur organizasyonu için Zonguldak günübirlik saatlik ve haftalık kiralama fiyat teklifi talebi isteme ilanları yayınlayarak tüm yat tekne firmalarına hızlıca ulaşarak fiyat tekliflerini online olarak toplayabilir ve istediğiniz firmayı mavi yolculuk firmasını tercih ederek kiralama yapabilirsiniz.

Zonguldak tekne turları, Zonguldak, tekne, turları, Zonguldak tekne turları fiyatları, Zonguldak tekne turları fırsatları, Zonguldak tekne turları günübirlik, Zonguldak tekne turları ne kadar, Zonguldak tekne turları saatleri

Tekne turlarının en çok tercih edildiği Zonguldak ve çevresindeki sahil illeri şehirleri ilçeleri ve tatil beldeleri adları isimleri listesi ;

Karasu Hatipler Samsun Zonguldak Akçakoca Türkali Amasra Alaplı Ereğli Kastamonu Büyükkızılkum Muslu Kandilli Kilimli Kozlu Çatalağzı Bartın Göktepe Göbü Sinop Bartın Dağlar Çaycuma

Yayın tarihi: Temmuz 7, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Marmaris Tekne Turları Ücretleri Fiyatları

  Marmaris Tekne Turları Ücretleri Fiyatları

  Mavi Yolculuk Koyları (Marmaris) İçerik / İlan No : # 2927 23kez okundu. Mayıs 16, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Marmaris Tekne Turları Ücretleri Fiyatları Marmaris, Marmaris Limanı’nda saat 15:30’ dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar. Akşam yemeği ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır.Marmaris; Karya ke...

 • Datça Çıkışlı Turları Gezi Proğramları

  Datça Çıkışlı Turları Gezi Proğramları

  Mavi Yolculuk Koyları (Datça) İçerik / İlan No : # 2926 8kez okundu. Mayıs 16, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Datça Çıkışlı Turları Gezi Proğramları DATÇA – KNİDOS, Güne Datça’ya doğru hareket ile başlanır. Su, kumanya v.b ihtiyaçlar tedarik edilir. Akşam yemeği ve geceleme antik çağda bilim, mimarlık ve sanatta gelişmiş bir kent olan Knidos Limanı’nda yapıl...

 • İstanbul Çıkışlı Ege - Akdeniz - Çeşme Turu Mavi Turlar Geziler

  İstanbul Çıkışlı Ege - Akdeniz - Çeşme Turu Mavi Turlar Geziler

  Mavi Yolculuk Koyları (İstanbul) İçerik / İlan No : # 2777 25kez okundu. Mayıs 4, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Ege - Akdeniz - Çeşme Turu Mavi Turlar Geziler Gece Yolculuğu 19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı) 21.00 Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı *** Dileyen misafirlerimiz dönüş yolunda Ayvansaray Durağında iniş yapabilirler. 2...