Gülyalı Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1540 32 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Gülyalı, Ordu, Turkey

Gülyalı tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Gülyalı Belediyesi GENEL BİLGİ Ordu-Giresun karayolu üzerinde olan ilçemiz, Ordu'ya 16 Km. mesafede olup 112 Km2 yüzölçümüne sahiptir. 6 Köy ve 5 Mahalleden oluşmaktadır. Halkın gelir kaynağının büyük bir kısmını fındık oluşturmaktadır. Son yıllarda kivide dikimi yapılmaktadır. Balıkçılıkta gelir kaynaklarından birini oluşturmaktadır. Gülyalı; denizi, doğal plajları ve güzellikleriyle önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Fakat ekonomik ve ticari yönden yeterince bir gelişme sağlanamadığından dolayı, bu potansiyelini yeterince kullanamamaktadır. Yapımı devam eden “ORDU-GİRESUN HAVAALANI” denizin üzerinde bulunan Türkiye’de ilk, dünyada 3. havaalanıdır. 2014 yılında hizmete açılması planlanmaktadır. TARİHÇE Halkın çoğunluğunu Türkmen(Çepniler) oluşturur. Geçim kaynağı ağırlıklı olarak fındıkçılık ve balıkçılık olup süt ve besi hayvancılığı ile turizm yatırımları ön plana çıkmaktadır. Ordu ilinde mavi bayraklı plajlarına sahip nadir yerlerden biridir. Çevre nüfusunun artması, yerleşim alanlarının genişlemesi hizmetlerin en iyi şekilde olması amacı ile beldede 1971 yılında belediye kurulması için gerekle müracaatlar yapılmış ancak “ABULHAYIR” adının Arapça olduğu gerekçesiyle kabul edilmemiş.

Gülyalı ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Gülyalı ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Gülyalı merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Gülyalı ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Gülyalı tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Gülyalı çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Gülyalı civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Gülyalı merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Çerli Keşap Boloman Aziziye Turnasuyu Çarşamba Samsun Efirli Kovanlı Trabzon Tirebolu Gülyalı Sinop Sivastopol Terme Eskikızılcakese Güzelyalı Ünye Mersin Bafra Gerze Ukrayna Perşembe Piraziz Yapraklı Espiye Pizaziz Ondokuzmayıs Ordu Maden Giresun Medreseönü Soçi Giresun Yalıköy Fatsa Yalta Ordu Çaytepe Okçulu Alınca Kışlaönü Samsun Bulancak Boztepe

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Alara Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Alara Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Motoryat Kursu Alara(Alanya) İlan / kayıt numarası : # 130 29kez görüntülendi. Haziran 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Alara yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Akdeniz kıyısında bakir bir Alanya beldesi olan...