Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Akyarlar Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 173 14 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Akyarlar, Bodrum, Turkey

Akyarlar yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Antik adı Arhialla olan Akyarlar, Bodrum merkeze 20 km. uzaklıktadır. Akyarlar koyu, Akyarlar burnu ile onun 1,5 km doğusundaki Koca Burun arasında uzanır. Akyarlar eskiden bir balıkçı ve süngerci köyüydü. Şimdi diğer Bodrum koylarına nazaran bakir kalmış ancak gelişmekte olan turizm merkezlerinden biridir.

Bodrumdan çıkıp Turgutreis yönüne 9 km gittikten sonra Gürece köyünden kestirme yola sapabilir 11 km sonra eşsiz denizi ile Akyarlara varabilirsiniz.

Akyarlar köyü, doğusunda Bağla koyundan başlar batısında Fener burnuna kadar uzanır. Belli başlı koyları sırasıyla Bağla, Aspat, Karaincir, Akyarlar (Köy içi), Akçabük, Meteor ve Kemer`dir. Söz konusu koyların dışında irili ufaklı birçok bakir koya sahiptir.

Akyarlar Bodrum ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Akyarlar Bodrum ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Akyarlar Bodrum merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Akyarlar Bodrum ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Akyarlar Bodrum içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Akyarlar Bodrum çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Akyarlar yat firmaları, Akyarlar yat şirketleri, Akyarlar yat kiralama, Akyarlar mavi tur, Akyarlar mavi yolculuk, Akyarlar katamaran kiralama, Akyarlar gulet kiralama, Akyarlar gulet turları, Akyarlar motoyat kiralama, Akyarlar katamaran turları, Akyarlar yat, Akyarlar gulet, Akyarlar katamaran, Akyarlar motoryat, Akyarlar denizaltı, Akyarlar deniz otobüsü, Akyarlar feribot, Akyarlar feribot seferleri, Akyarlar deniz otobüsü seferleri, Akyarlar tekne kiralama, Akyarlar tekne turları, Akyarlar tekne firmaları, Akyarlar feribot biletleri, Akyarlar deniz otobüsü biletleri

Akyarlar Bodrum ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Bodrum Bitez Gümbet Akyarlar Ortakent Yahşi Karaincir Bağla Koyu Gümüşlük Yalıkavak Gündoğan Torba Göltürkbükü Türkbükü Güvercinlik Güllük Boğaziçi İassos Kıyıkışlacık Ören Türkevleri Çökertme Mazıköy Bozbük Akbük Sea Garden Kos Didim Altınkum Akyaka Gökova Marmaris Datça

Yayın tarihi: Haziran 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Kemer Yat Turu	Fiyatları Ücretleri En Ucuz

  Kemer Yat Turu Fiyatları Ücretleri En Ucuz

  Kiralık Yelkenli Haftalık (Kemer) İçerik / İlan No : # 2849 18kez okundu. Mayıs 4, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kemer Yat Turu Fiyatları Ücretleri En Ucuz40 TL' den Başlayan Fiyatlarla Kemer Bölgesi Transferler, Tam gün yat turu, Öğle yemeği ve yatta animasyonlar dahil Kemer' den Kleopatra burnuna kadar eşsiz koylarda muhteşem bir yat turuna çıkmaya ne dersini...