Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Gökova Tekne Turu - Akyaka

 • İlan / İçerik Numarası : # 2843 22 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Gökova, Türkiye

Gökova Tekne Turu - Akyaka - Azmakçayı - Şirince - İzmir - Bursa - İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, günümüzün ilk durağı evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesi olacak. Buradan Gökova tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau'nun deyimiyle Dünya'nın cenneti dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında). Günün ilerleyen saatlerine doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Buradan pancar motorlu teknelerimize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları’nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu canlı akvaryum olarak da bilinen Azmak Çayına doğru ilerliyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı, Flora ve Faunasıyla sizleri bir hayal dünyasına götürecek. Akyaka'dan ayrılarak yöre insanının deyimiyle Deve Bağırtan olarak da bilinen Sakar Geçidi'ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları'nın geçit verdiği bu noktada verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi'nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkanı verecek. Daha sonrasında zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, 12.12.12 tarihinde kıyametin uğramayacağı şehir olarak bilinen Şirince'ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra bu muhteşem güzellikleri bırakarak aracımıza binip bölgeden ayrılıyoruz. . Bu keyifli ve kültürel olarak bilgiye doyduğumuz gezi sonrası araç içi ikramlarımız eşliğinde İstanbul’a yolculuğumuz başlıyor. İzmir, Manisa, Balıkesir, Bursa üzerinden sabaha karşı İstanbul’a geldiğimizde siz değerli misafirlerimizi aldığımız durak noktalarına bırakarak bir başka acente organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır (Ekstra)
Güzergah: Fethiye-Gökova-Aydın-Şirince-İzmir-Bursa-İstanbul / 954 KM

Yayın tarihi: Mayıs 4, 2018 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Çalış Plajı Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Çalış Plajı Tekne Kiralama Fiyatları Kiralık Tekneler Yatlar

  Günlük Kiralık Yelkenli Çalış Plajı (Fethiye) İçerik / İlan No : # 1755 12kez okundu. Eylül 13, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Çalış Plajı tekne kiralama fiyatları mavi tur yolculuk gezi turlar düğün nişan evlilik teklifi organizasyon için saatlik günlük günübirlik haftalık kiralık tekneler. Fethiye bilindiği üzere Muğla ilinin bir ilçesidir. Özellikle turizm alanında kendin...