Kalkan Yılbaşı Tekne Turları Partisi Kutlaması Programları Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1950 68 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kalkan, Turkey

Kalkan yılbaşı gecesi tekne turları turu partisi kutlaması programları teknede yatta yeni yıl kutlama fırsatları yat kiralama kiralık yatlar tekneler fiyatları

Kalkan içi yılbaşı için iyi unutulmaz ucuz otantik romantik bir kutlama programı arıyorum diyorsanız teknelerde yatlarda yapılan yeni yıl gecesi eğlence programları tam size göre.

Kalkan ve çevresi ücretsiz yat tekne motoryat turları gezileri ücretsiz ilan verme sitesi www.aytyachting.com sitesi üzerinde bütçenize uygun yüzlerce yılbaşı gecesi eğlence fırsat paketlerinden birini seçebilir veya size ailenize arkadaşlarınıza özel bir yat tekne kiralayarak kendi eğlencenizi kendiniz organize edebilirsiniz.

Kalkan ve çevresinde senenin yorgunluğunu sevgilisi eşi çocukları ve ailesi ile birlikte muazzam bir tekne partisinde atmak isteyenler için ister özel tekne yat kiralama ister grupların katıldığı tekne balosu eğlence galası programları oldukça idealdir.

Kalkan ve çevresinde teknede yılbaşı kutlama etkinlikleri programları otel restaurant gazino bar disko taverna türkü evi meyhane müzikhol gece kulübü pavyon diskotek gibi eğlence mekanlarında yapılan kutlamalara oranla daha zevkli otantik romantik kutlama ortamı sunar.

Kalkan merkezde yaşıyorsanız ve bu yılbaşı gecesi sevgilimle nişanlımla eşimle ailemle çocuklarım ile değişik bir yeni yıl kutlaması programı yeni yılda kutlama yapacak eğlenceli ucuz bir yer arıyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Kalkan denizcilik yat tekne gulet motoryat kiralama firmaları şirketleri her yılbaşı olduğu gibi bu yeni yıl gecesi akşamı da unutulmaz bir gece geçirmek isteyen çiftlere gruplara ailelere sanatçılı zengin yemek menülü birbirinden eğlenceli gösteri ve şov programları ile fırsatlar sunmaktadır.

Kalkan yılbaşında teknede yatta kutlama programları içerisinde oryantal dansöz revü kızları ponpon kızlar sihirbaz gösterileri disko canlı müzik özel dans gösterileri grupları gibi eğlence etkinlikleri yanısıra zengin yemek menüleri sınırsız yerli ve yabancı alkollü alkolsüz içecekler sunulmaktadır.

Kalkan merkezde ve çevre yerlerde teknede yatta gulette yılbaşı kutlama fiyatları ücretleri maliyeti oteller restaurantlar gazinolar barlar diskolar tavernalar türkü evleri meyhaneler müzikholler gece kulüpleri pavyonlar diskotekler gibi eğlence yerleri fiyatlarına göre oldukça ucuz ve üstüne daha da eğlenceli ve romantiktir.

Kalkan çevresi yeni yıl gecesi teknede yılbaşı programları fırsatlarından haberdar olmak için www.aytyachting.com web sitesinin " abone ol " bölümüne email adresinizi kayıt ederek ücretsiz olarak size en yakın organize edilen gezi tur fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Kalkan merkezde yılbaşı programı düzenleyen organize eden yat tekne kiralama denizcilik firmalarından ve onların en iyi ucuz yılbaşı kutlama fırsatlarından haberdar olmak için Facebook, Twitter, Instangram sayfa ve gruplarımıza abone olabilirsiniz.

Kalkan içi tekneye ulaşım zengin yemek menüsü sanatçı gösteri şov eğlence programı içecekler vs her şey dahil yılbaşı gecesi kutlama programları hakkında www.aytyachting.com üzerinde tavsiyeler yorumlar ve önerileri okuyabilir sizde kendi yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kalkan ve çevresinde yat tekne gulet kiralama mavi tur gezi sektörü için ücretsiz ilan verme sitesi bedava ilanlar ver ekle yayınla al sat sayfası www.aytyachting.com web sitesi üzerinde firmalar şirketler ve kişiler ücretsiz ilan yayınlayabilirler.

Kalkan 2018 yılı 2019 senesi 2020 yılında geçerli tekne etkinlikleri aktiviteleri için günlük saatlik kiralık yatlar tekneler fiyatları ücretleri için www.aytyachting.com sitesinin fiyat ücret bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Kalkan ve çevresi teknede yılbaşı yeni yıl gecesi kutlama organizasyonları bulabileceğiniz diğer ilçeler kasabalar beldeler iller yerleşim yerleri listesi ;
Fethiye · Beykonak · Antalya · Demre · Meis Adası · Mavikent · Finike · Üçağız · Patara · Adrasan · Kelebekler Vadisi · Karaöz · Andriake · Kaleüçağız · Patara · Kumluca · Phaselis · Çıralı · Simena · Olimpos · Olympos · Kekova · Kaş · Ölüdeniz · Beymelek · Kabak Koyu · Kaputaş Plajı · Kale · Kalkan · Çayağzı · Sahilkent · Kemer · Gelemiş · Myra

Yayın tarihi: Aralık 25, 2017 Değiştirilme tarihi: Aralık 25, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Çıralı Tekne Düğünü Teknede Düğün İçin Kiralık Yatlar Fiyatları

  Çıralı Tekne Düğünü Teknede Düğün İçin Kiralık Yatlar Fiyatları

  Kiralık Tekne Nişan (Çıralı) İlan / kayıt numarası : # 3815 11kez görüntülendi. Nisan 9, 2019 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Çıralı Tekne düğünü teknede yatta düğün evlenme evlilik organizasyonu fiyatları fiyatı ne kadar kaç tl en ucuz kiralık tekneler yatlar fotoğraflar videolar ilanlar yorumlar. Çıralı ve çevresinde oğlunuzun kızınızın düğünü için hesaplı uygun ekonomik ...

 • Çeşme Tekne Düğünü Teknede Düğün İçin Kiralık Yatlar Fiyatları

  Çeşme Tekne Düğünü Teknede Düğün İçin Kiralık Yatlar Fiyatları

  Kiralık Tekne Nişan (Çeşme) İlan / kayıt numarası : # 3814 11kez görüntülendi. Nisan 9, 2019 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Çeşme Tekne düğünü teknede yatta düğün evlenme evlilik organizasyonu fiyatları fiyatı ne kadar kaç tl en ucuz kiralık tekneler yatlar fotoğraflar videolar ilanlar yorumlar. Çeşme ve çevresinde oğlunuzun kızınızın düğünü için hesaplı uygun ekonomik fi...

 • Güzelyalı Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Güzelyalı Gemi Organizasyonları Eğlence Etkinlikleri Aktiviteleri Turlar

  Kiralık Tekne Nişan Güzelyalı Mudanya(Mudanya) İlan / kayıt numarası : # 3420 74kez görüntülendi. Temmuz 18, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Güzelyalı gemi organizasyonları eğlence etkinlikleri aktiviteleri turlar geziler gemide toplantı nişan gezi doğum günü yılbaşı kına bekarlığa veda partisi, lansman kongre yemeği defile konser etkinlileri ve her türlü diğer organizasyonlar. Güzelyalı ...