Gemlik Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 74 41 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Gemlik, Turkey

Gemlik yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Gemlik ilçesi, Marmara Bölgesindeki hızlı sanayileşme ve ticaret hacminin ihtiyacı olan deniz yolu taşımacılığının en önemli liman kentlerinden biridir. İlçe GemlikKörfezinin coğrafi konumu itibariyle Kuzeybatı Anadolu’nun deniz yolu taşımacılıkihtiyacına cevap veren bir yerdedir. İstanbul, Bursa, İzmit kesişimindeki limanlarınbölgede lojistik üs oluşturması ve ülkemizin 4.büyük serbest bölgesinin Gemlik’te bulunması ilçenin hızlı bir şekilde gelişmesine sebep olmakta, bunun sonucu olarak da kıyılarda yoğun yapılaşmalara sebep olmaktadır.

Bursa ili Gemlik ilçesinde yer alan serbest bölge ve limanlar, Bursa ve yakınbölgelerde üretilen sanayi ve tarım ürünlerinin ihracat ve ithalat kapısıdır. Gemlikzeytinciliği ile ülkemizde ve dünyada söz sahibi olmuştur.

Gemlik ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Gemlik ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Gemlik merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Gemlik ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Gemlik içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Gemlik çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Gemlik yat firmaları, Gemlik yat şirketleri, Gemlik yat kiralama, Gemlik mavi tur, Gemlik mavi yolculuk, Gemlik katamaran kiralama, Gemlik gulet kiralama, Gemlik gulet turları, Gemlik motoyat kiralama, Gemlik katamaran turları, Gemlik yat, Gemlik gulet, Gemlik katamaran, Gemlik motoryat, Gemlik denizaltı, Gemlik deniz otobüsü, Gemlik feribot, Gemlik feribot seferleri, Gemlik deniz otobüsü seferleri, Gemlik tekne kiralama, Gemlik tekne turları, Gemlik tekne firmaları, Gemlik feribot biletleri, Gemlik deniz otobüsü biletleri

Gemlik ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Akçasaz Aktaş Armutçuk Balaban Bayındır Burunca Cumhuriyet Çakıryenice Çeribaşı Danacılar Danaçalı Demirler Derecik Durhasan Düğüncüler Elekçalı Ericek Gedikler Geynik Hacıahmetler Hacılar Hemşeriler Hocahasan İsmetiye Karaağız Karaçukur Karalar Kayapa Kınık Kuşlar Mazlumlar Orhan Osmanlar Örencik Özlüce Perçin Pınarköy Pirebeyler Sarnıç Tekerler Veletler Yenice Zaferiye

Yayın tarihi: Haziran 26, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Çamburnu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Çamburnu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Katamaran Yolcu Gemisi Çamburnu(Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 1561 34kez görüntülendi. Ağustos 29, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Çamburnu tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. Beldenin eski adı Sargona, Kemerli, Kimirli, Kuşluca, Gogoşlu, Yeniay, Hamandoz, Kutlu...