Çamburnu Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1561 34 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Çamburnu, Trabzon, Turkey

Çamburnu tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Beldenin eski adı Sargona, Kemerli, Kimirli, Kuşluca, Gogoşlu, Yeniay, Hamandoz, Kutlular ve Makrandozdur. Fatih Sultan Mehmet döneminde, orta Asya'dan gelen Türk boyları ile doldurulmuştur.

Çamburnu Tabiat Parkı deniz ile sıra dışı bir ormanın birlikteliğine ev sahipliği yapmaktadır. Bir sarıçam alt türü olan Pinus sylvestris ssp. Koçhiana’nın Türkiye’de yayılış gösterdiği ve deniz seviyesine kadar inebildiği iki alandan biri olması alanı nadir kılmaktadır. Orman havasını soluduktan sonra denizle buluşup kendinizi Karadeniz’in serin sularına bırakabilirsiniz. Dalgaların kayaları döverek oluşturduğu dehlizler alanı çekici kılan diğer peyzaj değerleridir.

Çamburnu ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Çamburnu ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Çamburnu merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Çamburnu ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Çamburnu tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Çamburnu çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Çamburnu civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Çamburnu merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Karakoç Salacık Sürmene Ordu Rize Of Zeytinlik Fenerköy Batum Araklı Trabzon Çeşmeönü Kirazlık Soçi Sivastopol Gülbahçe Darıca Yalta Derepazarı Ukrayna Çiftekavak Görele Yalıköy Arsin Sinop Karademir Kalecik Giresun Değirmenağzı Akçaabat Darıca Akçakale Kumdere İyidere Pelitli Doğancı Yeşilyalı Yoroz Çavuşlu Çamburnu Samsun Pazar Eynesil Tirebolu Kıyıcık Adacık Yalıncak Yalıboyu Çayeli Eskipazar Mersin Beşikdüzü Akyazı Kekiktepe Espiye Çarşıbaşı Burunbaşı Arıdurak Yomra

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Gemlik Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Gemlik Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Katamaran Yolcu Gemisi (Gemlik) İlan / kayıt numarası : # 74 41kez görüntülendi. Haziran 26, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Gemlik yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Gemlik ilçesi, Marmara Bölgesindeki hızlı sana...