Mudanya Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 73 33 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Mudanya, Turkey

Mudanya yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Bursa’nın merkez ilçesi olan Mudanya, 28-29 derece doğu boylamları ile 40-41 derece kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır. Batıda Karacabey, güneyde Osmangazi ve Nilüfer, doğuda Gemlik ile komşudur; kuzeyde ise Gemlik Körfezi’nin güney sahilleri boyunca uzanır.

Gemlik Körfezi’nin güney yüzünü kaplayan ve Bursa Ovası'nı denizden ayıran Mudanya dağları, doğu-batı yönünde uzanır. Batıdan, Susurluk Çayı’nın denize döküldüğü yere kadar uzanan en yüksek tepe 600 metre yüksekliğindeki Karatepe’ye kadar erişir. Arazi engebeli bir yapıya sahiptir.

Mudanya’da ılıman Marmara iklimi görülür. Yazlar çok sıcak değil ama kurak geçer. Kışlar nispeten ılık ve yağışlıdır. En soğuk ay Şubat, en sıcak ay Ağustos’tur. En çok poyraz ve yıldız yönünden esen rüzgârları alır. İklim koşulları ve hava kalitesi nedeniyle dışarıdan fazlaca göç almıştır.

Bütünşehir Yasası ile 30 Mart 2014 tarihinden itibaren ilçeye bağlı 1 belde (Trilye) ve 36 köy, mahalle statüsü alarak Mudanya merkeze dahil olmuştur. Bunlara ilçe merkezinde yer alan 8 mahalle de eklenince toplam mahalle sayısı 47’e yükselmiştir.

Mudanya ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Mudanya ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Mudanya merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Mudanya ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Mudanya içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Mudanya çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Mudanya yat firmaları, Mudanya yat şirketleri, Mudanya yat kiralama, Mudanya mavi tur, Mudanya mavi yolculuk, Mudanya katamaran kiralama, Mudanya gulet kiralama, Mudanya gulet turları, Mudanya motoyat kiralama, Mudanya katamaran turları, Mudanya yat, Mudanya gulet, Mudanya katamaran, Mudanya motoryat, Mudanya denizaltı, Mudanya deniz otobüsü, Mudanya feribot, Mudanya feribot seferleri, Mudanya deniz otobüsü seferleri, Mudanya tekne kiralama, Mudanya tekne turları, Mudanya tekne firmaları, Mudanya feribot biletleri, Mudanya deniz otobüsü biletleri

Mudanya ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

Akköy Altıntaş Aydınpınar Bademli Balabancık Çağrışan Çamlık Çayönü Çekrice Çepni Çınarlı Dede Dere Eğerce Emirleryenicesi Esence Evciler Göynüklü Güzelyalı Burgaz Güzelyalı Eğitim Güzelyalı Siteler Güzelyalı Yalı Halitpaşa Hançerli Hasanbey Hasköy Işıklı İpekyayla Kaymakoba Kumyaka Küçükyenice Mesudiye Mirzaoba Mürsel Mütareke Orhaniye Ömerbey Söğütpınar Şükrüçavuş Tirilye Ülkü Yalıçiftlik Yaman Yaylacık Yenimahalle Yörükali Yörükyenicesi

Yayın tarihi: Haziran 26, 2017 Değiştirilme tarihi: Haziran 26, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Sürmene Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Sürmene Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Katamaran Yat Sürmene(Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 1560 49kez görüntülendi. Ağustos 29, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Sürmene tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. Trabzon’un en güzel ve ünlü ilçelerinden biri de Sürmene’dir. Bıçakların, gemilerin ve ...