Avşa Adası Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 72 33 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Avşa Adası, Turkey

Avşa Adası yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Marmara Denizi'nin güneybatısında 3 büyük (Marmara, Avşa, Paşalimanı) ve 9 küçük (Ekinlik, Koyun, Mamalı, Hasır, Pale, Fener, Asmalı ve Paşalimanı Koyundaki 2 adacık) ada vardır. Marmara Adaları ismini taşıyan bu adalar, yapı ve yerşekilleri bakımından Kapıdağ Yarımadası'nın Marmara Denizi' ndeki uzantısı görünümündedirler.

4. zamanın sonlarında deniz seviyesinin yükselmesi ve alçak kesimlerin sular altında kalması sonucunda, anakara Kapıdağ Yarımadası'ndan ve birbirlerinden ayrılarak bugünkü şekillerini almışlardır. Avşa Adası'nın, Marmara ve diğer adalarla arasındaki derinlik 16-35 metre arasındadır. Sadece Ekinlik Adasını birleştiren kara parçası 1-4 metre derinlikte olduğundan, sakin havalarda bu bağlantıyı izlemek mümkün olmaktadır. Adanın uzunluğu 9 km, eni 4 km kadardır. Toplam yüzölçümü 36 km²'dir. Adanın batısında üzerinde bir deniz feneri bulunan Hayırsız Ada yer alır.

Avşa Adası ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Avşa Adası ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Avşa Adası merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Avşa Adası ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Avşa Adası içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Avşa Adası çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Avşa Adası yat firmaları, Avşa Adası yat şirketleri, Avşa Adası yat kiralama, Avşa Adası mavi tur, Avşa Adası mavi yolculuk, Avşa Adası katamaran kiralama, Avşa Adası gulet kiralama, Avşa Adası gulet turları, Avşa Adası motoyat kiralama, Avşa Adası katamaran turları, Avşa Adası yat, Avşa Adası gulet, Avşa Adası katamaran, Avşa Adası motoryat, Avşa Adası denizaltı, Avşa Adası deniz otobüsü, Avşa Adası feribot, Avşa Adası feribot seferleri, Avşa Adası deniz otobüsü seferleri, Avşa Adası tekne kiralama, Avşa Adası tekne turları, Avşa Adası tekne firmaları, Avşa Adası feribot biletleri, Avşa Adası deniz otobüsü biletleri

Avşa Adası ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;


Yayın tarihi: Haziran 26, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 10, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Araklı Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Araklı Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Katamaran Videoları Araklı(Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 1559 31kez görüntülendi. Ağustos 29, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Araklı tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. Araklı ilçe merkezine 10 km uzaklıkta Bereketli Köyünde yer almaktadır. Halk arasında ac...