Denizcilik yat tekne mavi tur yolculuk gemi deniz otobüsü feribot vapur taşımacılık gulet yelkenli katamaran deniz araçları malzemeleri ekipmanları alım satım sektörünün ücretsiz ilan yayınlama forum ve paylaşım sitesi. Bedava ilanlar ver deniz araçları aksesuarları al sat kirala! Bu sayfa üzerinde yatlar tekneler katamaranlar guletler deniz otobüsleri feribotlar balık avı dalış vs sektöründe faaliyet gösteren gerçek tüzel kişiler, müşteriler ücretsiz bedava alım satım tanıtım fiyat teklifi alma iş eleman ilanları paylaşabilirler.

Yomra Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1556 65 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Yomra, Trabzon, Turkey

Yomra tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Trabzon il merkezine, 15 km. uzaklıktadır. Tipik, Doğu Karadeniz iklimi görülüyor. Ancak: arazi yapısı, deniz kıyısından iç kesimlere doğru yükseldikçe, iklim farklılıkları görülür. Her 100 metre yükseklikte, sıcaklık 0.5 derece düşer. Yani: Ocak ayında, Yomra ilçe merkezinde sıcaklık 10 derece iken, Sırhanlı Yaylasında, sıcaklık, sıfırın altına düşer.

Araplar: buradan ev ve devre mülk alıyorlar veya ev kiralıyorlar. Çünkü Araplar, otel yerine evde kalmayı tercih ediyorlar. Hemen tepenin üst tarafına doğru yapılan yapılar, son 3 yıl içinde tamamlanmıştır. Çünkü “Kıyı Sahil Kanunu” değişince, kıyı boyunda yüksek katlı binaların yapılması mümkün olmuş ve bu durum özellikle Yomra’da yoğun olarak kullanılmıştır. Hepsi deniz gören, çok katlı binalar, rezidanslar inşa edilmiş ve bir taraftan hala inşa edilmeye devam edilmektedir. Buna bağlı olarak: burada çok sayıda Arapça tabela göreceksiniz. Hatta: oteller ve restoranlarda Arapça konuşan personel bulunuyor. Arapça biliyor diye, Afrika’dan bile buraya çalışmaya geliyorlar.

Yomra ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Yomra ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Yomra merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Yomra ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Yomra tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Yomra çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Yomra civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Yomra merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Samsun Yalıboyu Eskipazar Sürmene Çarşıbaşı Kumdere Soçi İyidere Doğancı Yeşilyalı Gülbahçe Yalıncak Arıdurak Karademir Adacık Trabzon Salacık Ukrayna Kıyıcık Çiftekavak Batum Yalta Akyazı Beşikdüzü Darıca Çeşmeönü Giresun Pelitli Derepazarı Çamburnu Ordu Sinop Kekiktepe Darıca Pazar Mersin Karakoç Görele Of Tirebolu Yoroz Değirmenağzı Eynesil Araklı Yomra Sivastopol Akçaabat Burunbaşı Zeytinlik Arsin Çayeli Espiye Akçakale Çavuşlu Fenerköy Yalıköy Rize Kalecik Kirazlık

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Üçağız Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Üçağız Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Katamaran Sürat Teknesi (Üçağız) İçerik / İlan No : # 2181 92kez okundu. Aralık 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Üçağız yılbaşında ne yapılır nereye gidilir eğlence mekanları etkinlikleri programları fırsatları yeni yıl balosu gala yemeği programı aktiviteleri yapan yerler mekanlar. Bu makalemizde sizlere Üçağız merkezde yaşayanlar için alternatif güzel eğlence...

 • Tekirdağ Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Tekirdağ Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

  Katamaran Sürat Teknesi (Tekirdağ) İçerik / İlan No : # 69 62kez okundu. Haziran 26, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Tekirdağ yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları. Coğrafya: Marmara denizi ve Karadeniz’e kıyı...