Akçaabat Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 1555 47 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Akçaabat, Trabzon, Turkey

Akçaabat tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon.

Akçaabat: Trabzon’un en büyük, Karadeniz bölgesinin ise en önemli yerleşim yerlerinden biridir. Aynı zamanda, ulaşım bakımından da önemli bir kavşak noktasında bulunmaktadır.

İklim olarak değerlendirildiğinde: Karadeniz bölgesinde bulunmasına rağmen; Akdeniz ikliminin hakim özellikleri görülür. Yazları: sıcak ve kurak, kışları ise ılık geçer. Bu iklim özellikleri nedeniyle: yörede: zeytin ve narenciye yetişir.

Her Salı günü: Akçaabat’ta Pazar kurulur. Bu pazarda: sebze, meyve ve hayvansal ürünleri bulmak mümkün. Tarımsal üretim içinde: tütün öne çıkar. Kıyı bölgelerinin ekonomisi ise, balıkçılık üzerine kuruludur. Tütün dışında: fındık, mısır, kivi, çilek gibi ürünler yetiştirilmektedir.

Akçaabat ve çevresi sahip olduğu doğası masmavi denizi el değmemiş koyları plajları günübirlik ve haftalık tekne turları için en ideal uygun yerlerden birisidir.

Akçaabat ve çevresinde tekne yat ile yapılan saatlik günlük ve haftalık turlar geziler mavi yolculuk gezisi bayramda ( ramazan bayramı, kurban bayramı, cumhuriyet bayramı vs ) yılbaşında haftasonu tatilinde 14 şubatta sevgililer gününde yapılacak şeyler etkinlikler aktiviteler arasında en başta gelir.

Kısacası Akçaabat merkezde ve çevre beldelerde Ramazan Kurban Bayramında hafta sonu yılbaşı yaz tatili boyunca 14 şubat sevgililer gününde ne yapılır gidilecek görülecek geziler yerler nelerdir diye sorarsanız bunun cevabı konaklamalı yatılı veya kısa süreli tekne yat turlarıdır.

Tekne turları ile Akçaabat ve çevresinin yeşil ile mavinin en güzel tonlarını beraber sunan ender koylarını gezebilir yüzme molaları ile saklı kalmış koylarda plajlarda yüzmenin güneşlenmenin zevkini tadabilirsiniz.

Her gün Akçaabat tekne yat firmaları organizasyonları tarafından düzenlenen liman yat limanı marina iskele rıhtım ve sahil çıkışlı tekne turları proğramı yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmekte olup bir çok tekne misafirlerini eğlendirmek için dansöz dans müzik gösterileri gibi bir çok etkinliğe yer vermektedir.

Gruplarla toplu halde yapılan Akçaabat çıkışı tekne gezileri yanı sıra size özel kiralayabileceğiniz tekneler kiralık gulet yat tekneyle Akçaabat civarında koylarda vip gezi yapabilirsiniz.

Akçaabat merkezde 5 kişiyle 10 kişilik 20 30 yolcu kapasitesi bulunan küçük teknelerin yanısıra 50 70 90 kişi kapasiteli dev tekneler ile yapılan gündüz saatlik akşam gece mehtap tekne turu fiyat listesi konaklamalı yatılı haftalık yat tekne turları fiyatları ne kadar kaç tl bilgilerine " fiyatlar " bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tekne yat motoryat gulet katamaran yelkenli feribot deniz otobüsü deniz botu teknesi vapur sürat motoru ile gezilere turlara katılabileceğiniz diğer şehirler beldeler kasabalar tatil köyleri beldeleri iller ilçeler ;

Akçakale Samsun Rize Pazar Yalıboyu Eskipazar Zeytinlik Arsin Derepazarı Yomra Of Sürmene Çarşıbaşı Çamburnu Kumdere Akyazı Görele Eynesil Soçi Araklı Yalıköy İyidere Doğancı Karakoç Akçaabat Yalta Çavuşlu Yeşilyalı Batum Pelitli Sivastopol Gülbahçe Yalıncak Darıca Mersin Değirmenağzı Kirazlık Giresun Arıdurak Karademir Darıca Yoroz Sinop Kekiktepe Kalecik Adacık Çeşmeönü Trabzon Ordu Fenerköy Tirebolu Beşikdüzü Salacık Burunbaşı Çayeli Ukrayna Kıyıcık Espiye Çiftekavak

Yayın tarihi: Ağustos 29, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Trabzon Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Trabzon Yılbaşında Ne Yapılır Nereye Gidilir Eğlence Mekanları Etkinlikleri

  Katamaran Motoryat (Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 2180 478kez görüntülendi. Aralık 27, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Trabzon yılbaşında ne yapılır nereye gidilir eğlence mekanları etkinlikleri programları fırsatları yeni yıl balosu gala yemeği programı aktiviteleri yapan yerler mekanlar. Bu makalemizde sizlere Trabzon merkezde yaşayanlar için alternatif güzel eğlen...

 • Yomra Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  Yomra Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  Katamaran Motoryat Yomra(Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 1041 29kez görüntülendi. Ağustos 21, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Yomra yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı. Yomra: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 30.669 olup, 7335’i ilçe merkezinde, 23.334’ü k...

 • Vakfıkebir Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  Vakfıkebir Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  Katamaran Motoryat Vakfıkebir(Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 1038 33kez görüntülendi. Ağustos 21, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Vakfıkebir yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı. Vakfıkebir'in kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle beraber çok eski bir yerleş...