Bandırma Yat Yatçılık Tekne Gulet Katamaran Kiralama Gemi Turları Tur Gezi

 • İlan / İçerik Numarası : # 70 110 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Bandırma, Turkey

Bandırma yat tekne yatçılık gulet kiralama katamaran kiralık motoryat deniz otobüsü feribot yelkenli denizaltı gemi turları mavi tur gezisi fiyatları ücretleri fırsatları fırsat kuponu alım satım ilanları.

Bandırma halkı da, daha çok "temiz yüzlü" tabir edilen insanlardan oluşmakta. Yardımsever ve cana yakınlar. Büyükşehir insanlarının aksine kaba saba olmaktan uzak bir tutum sergiliyorlar. En azından ilk izlenimlerim o yönde. Coğrafi açından ise ilçe genel olarak düz bir arazi üzerine kurulmuş olsa da, bazı dik yokuşlar hayli yorucu. Bilhassa sahil kesiminden şehirler arası yola çıkış kısmı oldukça engebeli. Şehirler arası yolun karşı tarafında Altıncı Ana Jet Üssü bulunuyor. Normalde bu üssün yakınlarında oturanlar uçak gürültüsünden şikayetçiymiş, ama benim orada bulunduğum zaman dilimi içerisinde hiçbir uçak sesi ilişmedi kulağıma. Sınava girecek öğrenciler için bir düzenleme yapılmış olsa gerek.

Bandırma ve Türkiye'nin lider ücretsiz yatçılık denizcilik sektörü ve bağlı alt sektörülerin ücretsiz ilan yayınlama verme portalına hoşgeldiniz.

Web sitemiz üzerinde Bandırma ve çevresinde yat ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar ücretsiz alım satım malzeme ekipman satış ilanı tanıtım tur gezi proğramları ilanları eleman iş ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayarak aradıklarını hızlıca bulabilirler.

Bandırma merkezde yaşayan tüketici olarak web sitemizi kullanan ziyaretçilerimiz satılık yatlar motoryatlar gemiler guletler katamaranlar deniz otobüsleri ve diğer deniz araçları malzemeleri ekipmanları ilanlarını online takip ederek en uygun ürünü satın alabilirler.

Ayrıca Bandırma ve etrafında güncel yat gemi katamaran gulet tekne turları ve gezilerini takip ederek en firma ve tur rotası yorumlarını okuyarak beğendikleri bir günübirlik mavi tur paketini veya gemi seyahatini satın alabilirler.

Web sitemiz üzerinde Bandırma içi balık avı turlarından av yat tekne gulet motoryat malzemeleri ekipmanlarına günübirlik yat tekne turlarından evlilik teklifi yatta tekneden düğün kutlama nişan gibi daha bir çok etkinlikleriniz için en ucuz fiyata yüzlerce teklifi bir arada bulabilir ve inceleyerek online satın alabilirsiniz.

Online ücretsiz ilan sayfamız üzerinde Bandırma çıkışlı varışlı feribot deniz otobüsleri hatlarını saatlerini bilet fiyatlarını ücretlerini güncel fırsat kuponlarını kontrol edebilir ve online bilet sorgulaması yaparak yolcu bileti satın alabilirsiniz.

Bandırma yat firmaları, Bandırma yat şirketleri, Bandırma yat kiralama, Bandırma mavi tur, Bandırma mavi yolculuk, Bandırma katamaran kiralama, Bandırma gulet kiralama, Bandırma gulet turları, Bandırma motoyat kiralama, Bandırma katamaran turları, Bandırma yat, Bandırma gulet, Bandırma katamaran, Bandırma motoryat, Bandırma denizaltı, Bandırma deniz otobüsü, Bandırma feribot, Bandırma feribot seferleri, Bandırma deniz otobüsü seferleri, Bandırma tekne kiralama, Bandırma tekne turları, Bandırma tekne firmaları, Bandırma feribot biletleri, Bandırma deniz otobüsü biletleri

Bandırma ve çevresinde sahil kenarında bulunan ve denizcilik sektörü ile iç içe olan iller ilçeler kasabalar ve beldeler isimleri adları ;

100. Yıl 17 Eylül 600 Evler Akçapınar Aksakal Ayyıldız Bentbaşı Bereketli Beyköy Bezirci Çakılköy Çalışkanlar Çarıkköy Çepni Çınarlı Çinge Dedeoba Dere Doğa Doğanpınar Doğruca Dutliman Edincik Emre Ergili Erikli Eskiziraatli Gölyaka Günaydın Hacı Yusuf Haydar Çavuş Hıdırköy İhsaniye Kayacık Kirazlı Kuşcenneti Külefli Levent Mahbubeler Misakça Orhaniye Ömerli Paşabayır Paşakent Paşakonak Paşamescit Sunullah Şirinçavuş Yenice Yenimahalle Yenisığırcı Yeniyenice Yeniziraatli Yeşilçomlu

Yayın tarihi: Haziran 26, 2017 Değiştirilme tarihi: Haziran 27, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Arsin Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Arsin Tekne Turları Turu Gezileri Gezisi Fiyatları

  Katamaran Tekne Arsin(Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 1557 23kez görüntülendi. Ağustos 29, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Arsin tekne turları turu gezileri gezisi fiyatları tekneyle günübirlik günlük haftalık geziler turlar mavi yolculuk firmaları kampanya ucuz hesaplı rezervasyon. İlçe merkezi sahil kesiminde ve hafif meyilli bir arazi üzerinde kurulmuş. Karadeniz kıyı...