Pendik Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

  • İlan / İçerik Numarası : # 986 38 kez görüntülendi.
  • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
    • Pendik, İstanbul, Turkey

Pendik yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Pendik, şehrin Anadolu yakasında yer alıp Marmara denizine sahili olan bir ilçedir. İlçenin en eskiden kullanılan ve yaygınlaşan ismi Pantikapeun ‘dur. Beş duvarlı anlamına gelen bu isim Roma, Bizans ve Latin imparatorluğu zamanında kullanılmış ve öyle bilinmiştir. Daha sonra Osmanlı imparatorluğundan ya da Osmanlı zamanından sonra ilçenin adı Pendik olarak kalmış ve günümüze kadar ulaşmıştır. Pendik’te ilk yerleşik halk olarak Makedonyalılar bilinse de yapılan araştırmalarda 3-4 bin yıllık insan kalıntılarına rastlanmıştır. Pendik ilçesinde roma ve doğu roma hakimiyetinden sonra Selçuklular hakimiyet sürmüş olmasına rağmen tekrar Latin imparatorluğunun eline geçmiştir. Latin imparatorluğundan sonra ilçe Osmanlı imparatorluğunun eline geçmiş bu da Bizans’ın geri kazanma çabasına bürünmesini sağlamıştır. Ama bu çabalar sonuçsuz kalmış ve Pendik Türk hakimiyeti altına alınmıştır. Küçük bir kasaba durumunda olan ilçe 50 saatlik süren büyük bir yangın atlatmış ve tüm ilçe kül olmuştur. Bu olaydan sonra Ayan Meclisi Senato Hariciye Encümen Reisi Azaryan Efendi Paris’ten mühendis ve mimarlarını getirterek ilçenin yeniden planlanmasının yapılmasını istemiştir. Yapılan planlamalar gelişmeler göstererek günümüze dek ulaşmıştır.

Pendik deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Pendik ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Pendik şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Pendik içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Pendik ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Pendik çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Pendik ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Pendik eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Pendik miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Pendik yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Pendik usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Pendik makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Pendik yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Haliç Eminönü Şile Tarabya Zeytinburnu Sedefadası Kabataş Bakırköy Üsküdar Silivri İstinye Bebek Ayvansaray Beyoğlu Paşabahçe Burgazada Kuruçeşme Emirgan Rumelifeneri Riva Balat Selimpaşa Tuzla Heybeliada Sultanahmet Küçükçekmece Kaşıkadası Yenikapı Ortaköy Boğaz Kınalıada Ağva Poyrazköy Rumelikavağı Kanlıca Florya Beykoz Kadıköy Kumkapı Kuzguncuk Bostancı Büyükçekmece Pendik Anadolufeneri Ataköy Paşalimanı Anadoluhisarı Kumburgaz Çubuklu Paşamandıra Kızkulesi Büyükada Avcılar Çengelköy Rumelihisarı Vaniköy Garipçe Terkos Eyüp Beylikdüzü Balta Limanı Sivriada Beşiktaş Kartal Karaköy Maltepe Harem Arnavutköy

Yayın tarihi: Ağustos 20, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.