Kaledran Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 874 26 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Kaledran, Mersin, Turkey

Kaledran yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Doğal Güzellikler: Mersin Anamur, Akdeniz'in hemen her köşesi gibi saklı doğa güzelliklerine sahip. Siz de bir doğaseverseniz Çukurpınar Düdeni'ni, Köşekbükü Mağarası'nı, Çukurpınar Mağarası'nı, Bicikli Mağarası'nı, Dede Mağarası'nı ve Anamur Çayı'nı keşif listenize mutlaka alın ve bu doğa güzelliklerine şahit olun.

Örenyerleri Eğer siz bir tarihseverseniz ve tatilde örenyeri gezmek istiyorsanız Anemurium Antik Kenti'ni görmenizi öneriyoruz. Anamur'a yalnızca 6 km uzaklıkta bulunan antik kentte hamamlar, gösteri salonu, binaların tabanındaki mozaikler ve pek çok kalıntı görebilirsiniz. Eğer Anamur ve bölge hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de Anamur Müzesi'ni gezmenizi öneriyoruz.

Plajlar: Akdeniz'in en temiz sahil şeritlerinden biri Anamur'da. Masmavi deniz her daim berrak ve tertemiz. Uzun yaz sezonunun keyfini Anamur'da çıkaran tatilciler özellikle kale çevresindeki plajları tercih ediyorlar. Aynı zamanda Pullu Plajı da sığ denizi ile çocuklu ailelerin tercih ettiği Anamur plajlarından.
Kaledran deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Kaledran ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Kaledran şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Kaledran içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Kaledran ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Kaledran çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Kaledran ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Kaledran eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Kaledran miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Kaledran yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Kaledran usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Kaledran makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Kaledran yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Gazipaşa Ören Manavgat Belek Yeşilöz Alanya Macar Syedra Kahyalar Silifke Beyrebucak Kaledran Oba Mahmutlar Uçarı Obagöl Tosmur Kargıcak Demirtaş Antalya Kemer Sedire Muzkent Tekmen Side Bozyazı Taşucu Anıtlı Yakacık Anamur Yeşilovacık Kestel Aydıncık Mersin Melleç Zeytinada

Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Mersin Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Mersin Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Yelkenli İş Başvurusu (Mersin) İlan / kayıt numarası : # 331 145kez görüntülendi. Temmuz 5, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Mersin denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. Sanâyi:İçelAkdeniz bölgesinde Adana’dan sonra, sanâyi sektöründe en çok gelişmiş bir ildir. B...