Yenikaş Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 873 30 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Yenikas, Mersin, Turkey

Yenikaş yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Akdeniz'in en güzel koylarına ev sahipliği yapan Aydıncık küçük bir sahil ilçesidir.

Aydıncık, Akdeniz Bölgesi'nde yer Mersin'in batısında yer alan tarihi bir sahil ilçesidir. Aydıncık batıda Bozyazı, doğuda ve kuzeyde Gülnar ile komşudur. Aydıncık'ın güneyinde ise ufka uzanan masmavi Akdeniz yer almaktadır.
İrili ufaklı birçok koya sahip Aydıncık el değmemiş yemyeşil doğası, tertemiz denizi ve altın sarısı kumsalları ile tatilcileri kendine çekiyor. Yıl içerisinde sakin, doğa ile iç içe huzur dolu bir tatil isteyenlerin ilk adresi olan Aydıncık'ta konaklama için de farklı kategorilerde Aydıncık otelleri yer almaktadır.

Aydıncık otelleri içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve moteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Yenikaş deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Yenikaş ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Yenikaş şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Yenikaş içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Yenikaş ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Yenikaş çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Yenikaş ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Yenikaş eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Yenikaş miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Yenikaş yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Yenikaş usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Yenikaş makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Yenikaş yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Yumurtalık Mersin Boynuinceli İçel Erdemli Yeşilovacık Anamur Sipahili Karataş Silifke Çankaya Aydıncık Kaledran Narlıkuyu Limonlu Taşucu Kargıpınarı Adana Mezitli Susanoğlu Yanışlı Bozyazı Yemişkuyu Arkum Kocahasanlı Atayurt Ayaş Çeşmeli Arpaçbahşiş Sazbaşı Atakent Kumkuyu Kıbrıs Girne Magosa Mağusa Güzelyurt


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Marmaris Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Marmaris Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Yat Kaptanlığı İş Başvurusu (Marmaris) İlan / kayıt numarası : # 330 264kez görüntülendi. Temmuz 5, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Marmaris denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. Muğla; ülkemizin tatil için en sık tercih edilen turizm merkezi illerimizden biridir. Gerek...