Yeşilovacık Yat Tekne Gemi İş İlanları Eleman Alımı

 • İlan / İçerik Numarası : # 871 46 kez görüntülendi.
 • Fiyat bilgisi yok, sorunuz
  • Yeşilovacık, Mersin, Turkey

Yeşilovacık yat tekne gemi iş ilanları feribot vapur roro yük yolcu gemisi feribotu şehir hatları eleman arayan yatlar tekneler gemiler firmalar şirketler eleman alımı.

Kuruluş yıllarında Seleukia iken adı, zaman içinde değişerek Silifke olan ilçe merkezine geldiğiniz zaman, sahil yolunda bulunan ilçe simgelerinden biri keklik heykeli ile karşılaşıyorsunuz. İkinci simge ise Silifke Kalesine çıkan çift önlü rampa yolda görülen folklor ekibi kompozisyonu oluyor.
Toros Dağları eteğinde Erdemli, Mut, Gülnar ilçeleri ile çevrili 268 km uzunluğunda ki Göksu Irmağının her iki yakasında yer alan Silifke, Mersin’e 80 km uzaklıkta bulunuyor. Coğrafi konumuyla önemli bir kavşak noktasında kurulu Silifke, 105 km lik sahil bandı ile Akdeniz’in en güzel kum plajlarına sahip. Yılda 300 günü güneşli geçen ve uzun süren yaz mevsimi, doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri nedeniyle dikkat çekip, gelecek vadeden şirin ilçe sayısız alternatif spor olanaklarına da imkân tanıyor. Yörük ve Türkmen kültür zenginliğine sahip ilçede, tarihi eserlerin çokluğu Silifke’nin cazibesini artırıyor.

Mersin’in Akdeniz kıyısında yer alan şirin ilçesi Silifke, Mersin’in en gözde tatil beldelerinden biri. Silifke’de gezip görebileceğiniz bir çok yer bulunuyor. Burada Akdeniz’in temiz sularında yüzebilirsiniz veya antik kentlerde tarihle iç içe vakit geçirebilirsiniz. Özellikle Mersin’in ünlü Kızkalesi manzarası eşliğinde uzanan kumsallarda Güneş’in ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeşilovacık deniz ulaşımı ve taşımacılığında kullanılan taşıtlar olan gemiler vapurlar yatlar guletler katamaranlar motoryatlar sürat tekneleri ro ro yük yolcu gemileri şehir hatları vapurları eleman personel işçi iş ilanları sayfasına hoşgeldiniz.

www.aytyachting.com sitesi Yeşilovacık ve çevresinde hem ticari deniz taşıtları işletmecilerine firmalarına hem de deniz taşıtlarında iş arayan kişilere ücretsiz ilan verme işlemleri için yazılım ve barındırma destek hizmetleri sunmaktadır.

Yeşilovacık şahıs firmaları veya kurumsal denizcilik şirketleri sahip olduğunuz yat gemi gulet katamaran feribot vapur roro yük yolcu nakliyat nakliye gemisi sürat dalış teknesi gibi deniz taşıtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri web sitemizde vereceğiniz ücretsiz ilanlar ile kolayca bulabilir ve işe alım yapabilirsiniz.

Hemen www.aytyachting.com web sitemizde ücretsiz kayıt yaptırarak Yeşilovacık içinde işe alacağınız ve aradığınız elemanın özelliklerini ( eğitim, diploma, yaş, mesleki yeterlilik belgeleri, çalışma yeri, iş pozisyonu, iş süresi ay yıl olarak ne kadar, mesai saatleri tam yarı zamanlı, maaş, ücret, prim, ikramiye, lojman, kalacak yer, diğer şartlar koşullar vs. ) detaylı bir şekilde yazarak yayınlayınız.

Yayınlanan eleman aranıyor ilanları her gün Yeşilovacık ve çevresinde yaşayan binlerce iş arayan kişi tarafından görülerek online iş başvurusu yapılmakta ve böylelikle sizde başvuruları hiç zahmet etmeden online olarak toplayabilir insan kaynakları departmanında değerlendirme yaparak uygun gördüğünüz elemanları işe alabilirsiniz.

Yeşilovacık çevresi denizcilik sektöründe iş arıyorum diyen bay bayan herkes burada yayınlanan iş ilanlarına iletişim formu ve sayfa en altındaki yorumlar bölümü aracılığı ile ücretsiz başvuru yapabilirler ( hakkınızda detaylı metin cv özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir. )

Ayrıca kendi detaylı " iş arıyorum " ilanlarınızı yayınlayarak Yeşilovacık ve çevre şehirlerde iş bulma şansınızı daha da artırabilirsiniz zira iş arayanların yayınladıkları iş ilanları anında yüzlerce denizcilik şirketleri firmaları tarafından görülmektedir.

Web sitemizde en çok aranan ilan verilen Yeşilovacık eleman iş ilanları verilen meslekler iş pozisyonları ;
aşçı yardımcıları barmen barista bulaşıkçı bakıcı masör masör Yeşilovacık miço tayfa garson komi gemi adamı gemi tayfası gemi mühendisi Yeşilovacık yat tayfası gemici gemi makinacı güverte tayfası güverte elemanları güverte zabiti güverte lostromosu Yeşilovacık usta gemici yat hostesi yat kaptanı tekne kaptanı gemi kaptanı uzakyol kaptanı Yeşilovacık makinist makinacı yat operasyon elemanı temizlikçi vasıfsız gemi elemanları vasıfsız yat elemanı söküm ustası elemanı Yeşilovacık yat tekne boyacısı stajyer yağcı vardiya mühendisi

Boğsak Kargıpınarı Atayurt Tisan Dana Adası Sipahili Mağusa Narlıkuyu Bozyazı Güzelyurt Aydıncık Arkum Yanışlı Çankaya Girne Ayaş Magosa Yumurtalık İçel Susanoğlu Yemişkuyu Taşucu Mersin Karataş Boynuinceli Çeşmeli Arpaçbahşiş Kocahasanlı Erdemli Kumkuyu Adana Kıbrıs Atakent Sazbaşı Kaledran Mezitli Anamur Yeşilovacık Silifke Limonlu


Yayın tarihi: Ağustos 19, 2017 Değiştirilme tarihi: Ağustos 19, 2017 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanyalar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fırsatlar Kampanyalar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Vinç Operatörü Kuzey Star Shipyard Denizcilik San. ve Tic. A.S. İstanbul Anadolu Yakası Sürekli

  Vinç Operatörü Kuzey Star Shipyard Denizcilik San. ve Tic. A.S. İstanbul Anadolu Yakası Sürekli

  Katamaran İş Başvurusu (Datça) İlan / kayıt numarası : # 3703 23kez görüntülendi. Kasım 17, 2018 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Vinç Operatörü Kuzey Star Shipyard Denizcilik San. ve Tic. A.S. İstanbul Anadolu Yakası Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et GENEL NİTELİKLER İlk öğretim veya lise mezunu, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı vinç operatörlüğü sertifikasına sahip olan,...

 • Kuşadası Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Kuşadası Denizcilik İş İlanları Yat Gemi Elemanı Eleman

  Katamaran İş Başvurusu (Kuşadası) İlan / kayıt numarası : # 328 620kez görüntülendi. Temmuz 5, 2017 Fiyat bilgisi yok, sorunuz

  Kuşadası denizcilik iş ilanları yat gemi gulet kaptanı mavi tur yolculuk elemanı personel alımı eleman arayanlar aranıyor iş başvurusu başvuru formu maaşları. İlçe'nin geçmişine bakıldığında, önemli bir liman ticaret merkezi olduğu ve çok değişik ve ...